Szymon Hołownia został ojcem. Dziewczynka otrzymała DWA IMIONA. Mało kto je teraz nadaje [FOTO]

2022-01-14 9:36
Szymon Hołownia
Autor: Wikimedia commons

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem. Tą radosną informacją pochwalił się w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił zdjęcie noworodka, jak również zdradził imiona swojej pociechy. Mało kto je teraz nadaje.

O tym, że Szymon Hołownia wspólnie z żoną spodziewają się dziecka, polityk poinformował już w grudniu. W czwartek natomiast lider Polski 2050 w swoich mediach społecznościowych zawiadomił o narodzinach drugiej córki. Pochwalił się również zdjęciem noworodka.

„Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę” – napisał Hołownia w mediach społecznościowych.

Szczęśliwi rodzice nadali dziecku, raczej niespotykane obecnie, imiona Elżbieta Wanda. Pierwsze jest pochodzenia starohebrajskiego, które dosłownie znaczy „Bóg jest moją przysięgą lub moją doskonałością”.

Hołownia po tym, jak podziękował za wszystkie słowa otuchy i poprosił fanów o dodatkowe wsparcie dla żony i swoich córek dodał, że w najbliższym czasie potrzebuje chwili spokoju, aby móc nacieszyć się rodziną:

Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Apeluję do Tuska o rozmowy programowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE