Paraliż w dolnoślaskich WORD-ach! Z powodu strajku pracowników odwołano egzaminy na prawo jazdy

i

Autor: pixabay.com Paraliż w dolnoślaskich WORD-ach! Z powodu strajku pracowników odwołano egzaminy na prawo jazdy

W TYCH województwach najszybciej zrobisz prawo jazdy! [TERMINY]

2022-01-13 10:12

Końcówka roku 2021 była niezwykle gorącym okresem dla wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego. W mediach społecznościowych pojawiły się doniesienia o długich kolejkach na egzaminy praktyczne dla kandydatów na kierowców. Jak sytuacja wygląda w styczniu 2022 roku? Poniżej aktualne zestawienie (z 11 stycznia) tych województw, w których najszybciej zrobisz prawo jazdy.

Początek roku pod względem wolnych terminów na egzamin praktyczny dla kandydatów na kierowców wygląda już zdecydowanie lepiej. Niektóre wojewódzkie ośrodki mogą przyjąć chętnych jeszcze w tym tygodniu, są również takie miasta (jak np. Białystok), w których możliwość poprawiania egzaminu praktycznego dla kandydatów przyjezdnych istnieje nawet tego samego dnia.

Krótszy czas oczekiwania dotyczy również egzaminu teoretycznego. W tym przypadku osoby chętne do zdobycia uprawnień na kierowców mają możliwość zdawania nawet tego samego dnia (np. Białystok). Do 6 dni muszą poczekać kandydaci w wojewódzkim ośrodku w Toruniu.

W TYCH województwach najszybciej zrobisz prawo jazdy! [TERMINY]

i

Autor: WORD Białystok W TYCH województwach najszybciej zrobisz prawo jazdy! [TERMINY]

W którym województwie najszybciej zrobisz prawo jazdy?

Najkrótsze terminy zapewniają WORD-y z Białegostoku, Krakowa i Torunia (już na 14 stycznia). Kolejne miasta na liście to Rzeszów (17 stycznia), Szczecin (22 stycznia), Lublin, Olsztyn (25 stycznia), następnie Katowice, Kielce, Warszawa (26 stycznia) oraz Łódź (31 stycznia). Już w następnym miesiącu terminy oferują Zielona Góra (1 lutego), Poznań i Wrocław (2 lutego) i Gdańsk (9 lutego).

*Dane pochodzą z systemu info-car.pl obsługującego zapisy na egzaminy na prawo jazdy Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.

W Małopolsce śniegu jak na lekarstwo. W Gorcach można jeździć na nartach

Jaki będzie rok 2022?

Pytanie 1 z 8
Czy planujesz już wakacje?

Źródło: Materiał prasowy WORD Białystok