Szanuj Szafę w Białymstoku. Wymień nieużywane ubrania i daj im drugie życie

2022-11-03 12:47
Szanuj szafę
Autor: Maciej Nowosadko

​Będzie można pozbyć się swoich nieużywanych ubrań, a do tego wyszukać nowe perełki. W sobotę w Białymstoku akcja pod hasłem "Szanuj szafę", której celem jest promowanie ekologicznej mody.

Wydarzenie organizuje Era Nowych Kobiet, która chce przekonać białostoczan do odpowiedzialnego podejścia do garderoby. Chodzi o to, aby nie wyrzucać ubrań, a po porostu się nimi wymieniać.

Będzie można sprzedać oraz kupić ubrania, dodatki, buty, torebki oraz nowe, nieużywane kosmetyki. Niesprzedane tekstylia będzie można przekazać do charytatywnego sklepu My Dla Innych.  Przy wyborze odpowiednich i dopasowanych do sylwetki ubrań, pomogą stylistyki Dodatkowo będzie prowadzona zbiórka ubrań jeansowych, z których projektantki uszyją nowe stylizacje. Dla osób, które przekażą ubrania na zbiórkę, przewidziana jest nagroda w postaci kosmetyków.

Zaplanowano tez pokaz mody z wykorzystaniem ubrań z drugiego obiegu. Całość uzupełni występ DJa.

Na wydarzeniu także finał akcji metamorfoza. O dobry wygląd uczestniczek zadbają makijażystka Marta Gąska czy stylistka Rożena Opalińska.

Szanuj Szafę 5 listopada w Atrium Biała od godziny 11:00 do 16:00 w lokalu naprzeciwko Cukierni Sowa. 

W. BUDA: BEZROBOCIE MOŻE WZROSNĄĆ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE