Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ulicą Generała Władysława Sikorskiego.

i

Autor: pixabay.com Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ulicą Generała Władysława Sikorskiego.

Suwałki. Pędził na złamanie karku w centrum miasta. Stracił prawo jazdy

2022-02-07 12:43

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ulicą Generała Władysława Sikorskiego.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu. Suwalscy policjanci sprawdzali wówczas, czy kierowcy poruszający się ulicą Generała Władysława Sikorskiego, która jest jedną z głównych ulic miasta, przestrzegają limitu prędkości.

„Po 18 mundurowi zatrzymali do kontroli porsche. Miernik prędkości wskazał, że siedzący za kierownicą 34-latek jechał z prędkością 132 kilometrów na godzinę – czytamy w komunikacie KMP w Suwałkach.

W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę. W związku z tak ogromnym przekroczeniem dozwolonego przepisu, policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Dodatkowo został on ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

To prawdziwy koszmar kierowców. Co dalej z ulicą Cukrową w Szczecinie?

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]