Ranking najtańszych ulic w Białymstoku. Tu za mieszkanie zapłacisz najmniej [LISTA]

i

Autor: Jakub Sadkowski Ranking najtańszych ulic w Białymstoku. Tu za mieszkanie zapłacisz najmniej [LISTA]

Nieruchomości

Sprawdź ranking najtańszych ulic w Białymstoku. Tu za mieszkanie zapłacisz najmniej [LISTA]

2023-10-18 13:54

Ceny mieszkań Białystok w 2023 roku zmieniają się bardzo dynamicznie, a raczej możemy w tym przypadku mówić o ich stałym wzroście. Prognozy pokazują, iż na spadki nie ma co liczyć. My natomiast przygotowaliśmy ranking ulic w Białymstoku, gdzie ceny mieszkań są najtańsze. O jakie lokalizacje w stolicy Podlasia chodzi?

Ceny mieszkań w Białymstoku systematycznie rosną. We wrześniu 2023 zanotowano wzrost o 9,92 proc. w porównaniu do sierpnia 2023. A wszystkie prognozy raczej nie przewidują w najbliższej przyszłości spadku cen nieruchomości w stolicy Podlasia.

Ceny mieszkań Białystok – wrzesień 2023

Na podstawie danych portalu sonarhome.pl wiadomo, że aktualnie cena za 1 m² mieszkania w Białymstoku kształtuje się w okolicach 8423zł. Jeszcze przed miesiącem ten koszt zamykał się w kwocie 7663 zł. Co więcej tylko od początku roku cena 1 m² w Białymstoku wzrosła aż o 968 zł!

Najtańsze ulice w Białymstoku. Tu ceny mieszkań są najniższe [LISTA]

Gdzie ceny mieszkań w Białymstoku są najniższe? Poniżej przygotowaliśmy listę ulic w Białymstoku, gdzie za 1 m² zapłacisz najmniej.

Wzruszający gest kierowcy. Dużo emocji i łzy szczęścia na Retro Kart Białystok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE