Muzeum Gier Retro w Sokółce

i

Autor: Robert Dzienisowicz

Rozrywka

Sokółka. Zbliża się wielkie otwarcie Muzeum Gier Retro

2023-06-05 12:52

Miesiące pracy za nimi, remont budynku i przygotowywanie wystawy. Już 10 czerwca wielkie otwarcie Muzeum Gier Retro w Sokółce!

To jedyne takie miejsce w naszym regionie. Odwiedzający mogą przenieść się w czasie i przypomnieć w jakie gry kiedyś grali. To nie jest zwykłe muzeum, ponieważ na konsolach można będzie zagrać.

Podczas oficjalnego otwarcia organizatorzy zapraszają na turniej. Rozgrywki odbędą się na konsolach PlayStation 1 w grę Tekken 3. Dodatkowo odbędą się rozgrywki w Guitar Hero i Beat Saber na VR.

Terminarz:

I dzień - 10.06.2023

  • 10:00-11:00 otwarcie turnieju i zapisy uczestników
  • 11:00-15:00 przeprowadzenie rozgrywek eliminacyjnych

II dzień - 11.06.2023

  • 12:00-13:00 rozgrywki finałowe
  • 13:00-14:00 uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Otwarcie Muzeum Gier Retro w Sokółce

i

Autor: Robert Dzienisowicz Otwarcie Muzeum Gier Retro w Sokółce

10 czerwca wreszcie oficjalnie otwieramy Muzeum. Emocje u nas są duże, zobaczymy jak ludzie zareagują. Miejmy nadzieję, że dużo osób będzie zadowolonych z tego, co przygotowaliśmy przez te długie miesiące. Organizujemy drugi turniej gier. Mamy ciekawe nagrody, znaleźliśmy fajnych darczyńców którzy podarowali gadżety. Warto do nas przyjść i brać udział w konkursach- powiedział nam Robert Dzienisowicz z Sokólskich Retro Maniaków. 

Otwarcie Muzeum Gier Retro w Sokółce

i

Autor: Robert Dzienisowicz

Udział w turnieju jest bezpłatny. Zwycięzca danego pojedynku przechodzi do następnej fazy rozgrywek. Losowanie par nastąpi przed rozpoczęciem zmagań.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE