Czołówka volkswagena z tirem podczas wyprzedzania. Zginęły 2 młode osoby

2020-03-02 4:52
Policja
Autor: policja.pl Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 677. Kierujący volkswagenem, wyprzedzając ciąg pojazdów, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka tirem. Na miejscu zginęła pasażerka osobówki. Kierowca zmarł w szpitalu.

Śniadowo. Wypadek śmiertelny. Zderzenie volkswagena z ciężarówką

Marzec na podlaskich drogach rozpoczął się tragicznie. W niedzielę, w miejscowości Śniadowo, na drodze wojewódzkie nr 677 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów: osobowego volkswagena i ciężarówki. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do podlaskiej policji o godzinie 21.03.

Kierowca dacii wymusił pierwszeństwo i zderzył z toyotą. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Łomży, wyprzedzał ciąg pojazdów. Podczas wykonywania tego manewru zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Oprócz kierowcy osobówką jechała pasażerka.

Wypadek śmiertelny w Śniadowie. Dwie osoby nie żyją

W wyniku zderzenia i odniesionych obrażeń pasażerka volkswagena zginęła na miejscu. Miała 19 lat, pochodziła z Łomży. Kierowcę przewieziono do szpitala. Niestety jego obrażenia 21-latka były na tyle poważne, że zmarł. Był mieszkańcem Wizny.

Utrudnienia po wypadku trwały do około 1.30. Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśniają teraz łomżyńscy policjanci.

Jak podała podlaska policja, w niedzielę, 2 marca, na podlaskich drogach doszło do 3 wypadków, w których zginęły 2 osoby, a 3 zostały ranne. Policjanci zatrzymali 12 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców oraz 10 osób poszukiwanych. Interweniowali 346 razy. 

a kierowca przewieziony do szpitala. Droga zablokowana. Objazdy przez Śniadowo. Na miejscu cały czas pracują policjanci, aby ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia

ESKA TOP 5 odc. 109
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE