Słobódka. Mężczyzna wezwał policję na interwencję. Teraz trafi do więzienia

2021-04-22 13:24
Więzienie z Pixabaya
Autor: pixabay.com

Niecodzienna interwencja w gminie Szypliszki. Policjanci ze Słobódki przyjechali na posesję mężczyczny, który miał widzieć uzbrojonych mężczyzn i czuc się zagrożonym. Mundurowi znaleźli go w foliowym namiocie. W trakcie interwencji okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

  • W środę po południu policjanci z Suwałk odebrali zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że czuje się zagrożony, ponieważ widzi dwie uzbrojone osoby.
  • Na miejsce pojechali mundurowi ze Słobódki. Znaleźli zgłaszającego w foliowym namiocie.
  • Policjanci nie potwierdzili zgłoszenia, ale ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

W środę w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację, że w gminie Szypliszki mężczyzna widzi dwie osoby z bronią i czuje się zagrożony. Już po kilku minutach policjanci z Posterunku Policji w Słobódce byli na miejscu. Zlokalizowali mężczyznę w foliowym namiocie, w ogrodzie. Leżał na łóżku i twierdził, że czuje się zagrożony.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Awaria w Plutyczach! Gienek i Andrzej zaskoczeni podczas kolacji [ZDJĘCIA]

Słobódka. Wezwał policję - trafi do więzienia

Już w trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od zgłaszającego alkohol. Dodatkowo nie potwierdzili zgłoszenia, natomiast ustalili, że zgłaszający jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz nieobyczajne wybryki.

Teraz mężczyzna najbliższe 263 dni spędzi w areszcie.

Raport z anteny 22.04, godz.10
Źródło: Słobódka. Mężczyzna wezwał policję na interwencję. Teraz trafi do więzienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE