Rolnicy. Podlasie. Awaria w Plutyczach! Gienek i Andrzej zaskoczeni podczas kolacji [ZDJĘCIA]

2021-04-22 9:27
Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Co się wydarzy w 7. odcinku? [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV

Gienek i Andrzej pojawią się w nowym 7. odcinku serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Premiera w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia. W gospodarstwie w Plutyczach dojdzie do awarii zasilania, a Onopiukowie zostaną bez prądu. Dowiemy się także, co słychać w gospodarstwach Emilii Korolczuk oraz Tomka i Moniki z Pokaniewa.

Gienek i Andrzej to postaci, których fanom „Rolników. Podlasie” przedstawiać nie trzeba. Sympatię fanów zaskarbili swoją skromnością, szczerością oraz poczuciem humoru. Przygody bohaterów z Plutycz z zainteresowaniem śledzą tysiące widzów – nie tylko przed telewizorami, lecz również w mediach społecznościowych, a nawet osobiście. W gospodarstwie Gienka i Andrzeja nie brakuje bowiem odwiedzin osób, które na własne oczy chcą zobaczyć miejsca znane z serii. Niestety, popularność niejednokrotnie odbija się również negatywnie na rodzinie Onopiuków, ponieważ wiele nieżyczliwych osób donosi na nich do sanepidu czy na policję. W efekcie rolnicy wciąż otrzymują pisma z sądu czy komisariatu, a także borykają się z kontrolami sanepidu. Kolejne przygody Gienka i Andrzeja będziemy mogli śledzić już niedługo w 7. odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”. Obok sympatycznych gospodarzy spod Bielska pojawią się w nim Emilia Korolczuk oraz Monika i Tomek z Pokaniewa. Co się wydarzy w 7. odcinku „Rolników”? Jak poradzili sobie ze srogą zimą?

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w 7. odcinku 3. sezonu?

Na Podlasiu sroga zima. Rolnicy muszą się na nią dobrze przygotować. Gienek i Andrzej w Plutyczach biorą się za szykowanie nowego pomieszczenia dla cielaka. Wyruszają także do lasu z workiem zboża, żeby nakarmić zwierzęta. W czasie wyprawy pies promil znajduje poroże jelenia. Andrzej zabiera je do gospodarstwa. Potem smaży dla ojca i siebie placki z jabłkami. W czasie w Plutyczach dochodzi do awarii – Gienek i Andrzej zostają odcięci od prądu. Okazuje się, że w ich gospodarstwie to żadna nowość, ponieważ w czasie śnieżyc często dochodzi do podobnych sytuacji.

Emilia Korolczuk spodziewa się dziecka. Wraz z mamą i babcią oglądają rzeczy dla córeczki Laury, która, jak dobrze wiemy, przyjdzie na świat już w czerwcu. W Laszkach pojawia się także szczeniak owczarka szkockiego. Przywozi go brat Emilki, który pomaga również wyrąbać przeręble w stawki, by stado krów i koni miało co pić, gdy będą spędzać zimę pod gołym niebem.

U Tomka i Moniki w Pokaniewie to czas radości i zabawy, szczególnie dla najmłodszych. Małżeństwo dokarmia leśne zwierzęta, dzięki czemu nie niszczą one pryzm z paszą. Przygotowują także zimowe atrakcje – z uprzątniętego z podwórza śniegu formują prawdziwe igloo!

Rolnicy. Podlasie - odcinek 7 w TV i internecie

7. odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy już w niedziele, 25 kwietnia. Początek emisji na FOKUS TV o godz. 20.15. O godz. 19.15 powtórka poprzedniego odcinka. Po emisji w TV odcinek 7. dostępny będzie również w Internecie na platformie IPLA TV.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu
Sonda
Czy podobają ci się nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE