Rusza plebiscyt w sprawie patrona Portu Lotniczego Białystok Krywlany. Jak można zgłaszać propozycje?

i

Autor: pixabay.com pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Rusza plebiscyt w sprawie patrona Portu Lotniczego Białystok Krywlany. Jak można zgłaszać propozycje?

2023-03-13 11:22

Ruszył plebiscyt internetowy, który ma na celu wyłonienie nazwy dla Portu Lotniczego Białystok Krywlany. Organizatorzy zapewniają, że liczą na jak największy odzew ze strony białostockiej społeczności. Jak można wysłać propozycje? Do kiedy trwa plebiscyt internetowy? Wszystkiego dowiesz się z artykułu.

Patron Portu Lotniczego Białystok Krywlany

Plebiscyt na wyłonienie nazwy dla Portu Lotniczego Białystok Krywlany to kolejna internetowa inicjatywa mająca na celu promocję ruchu lotniczego z Białegostoku. Kilka miesięcy temu Port Lotniczy Białystok przeprowadził internetowe konsultacje na temat preferowanych przez mieszkańców regionu kierunków lotniczych podróży. Wygrały Gdańsk i Rzym.

Tym razem plebiscyt dotyczy wyłonienia nazwy dla Portu Lotniczego Białystok Krywlany. Prezes zarządu stowarzyszenia Port Lotniczy Białystok zaznacza, że wiele znaczących lotnik w Polsce i na świecie takiego patrona mają. W przypadku stolicy Podlasia mógłby to być ktoś mocno kojarzony z Białymstokiem.

Plebiscyt na patrona Portu Lotniczego Białystok Krywlany – szczegóły

Procedura wyboru patrona Portu Lotniczego Białystok Krywlany ma być dwuetapowa.

  1. Propozycje mieszkańców regionu na facebookowym profilu stowarzyszenia (od 13 marca 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r.).
  2. Wybór patrona spośród nadesłanych zgłoszeń w głosowaniu internetowym (od 1 maja 2023 r.).

Kiedy wybrany zostanie patron Portu Lotniczego Białystok Krywlany?

Organizatorzy przyznają, że głosować będzie można do końca wakacji. Informację o tym, kto będzie patronem lotniska na Krywlanach Port Lotniczy Białystok Krywlany ogłosi we wrześniu.

Białystok. Mężczyzna wysiadł z auta i runął na ziemię. Dramatyczna akcja ratunkowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE