„Rolnicy. Podlasie”. Walek znowu przyjdzie z pomocą Gienkowi i Andrzejowi. Demolka w Bronowie [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu gospodarstwo w Bronowie

Rolnicy. Podlasie

„Rolnicy. Podlasie”. Walek znowu przyjdzie z pomocą Gienkowi i Andrzejowi. Demolka w Bronowie [WIDEO]

2023-04-13 20:43

Nowy odcinek serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” będzie miał premierę w niedzielę 15.04.2023. U sympatycznych rolników z Podlasia sporo się dzieje. Najciekawiej jak zwykle jest w Plutyczach u Gienka i Andrzeja oraz w Bronowie u Jarka i Agnieszki. Co nowego wydarzy się w odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”?

„Rolnicy. Podlasie”. Co Walek zrobi w Plutyczach?

Podczas karmienia drobiu w błocie u Gienka i Andrzeja Onopiuków marnuje się dużo pokarmu. Walek postanawia skonstruować karmniki dla zwierząt kolegów z Plutycz. W tartaku wybiera sosnowe deski. Na prośbą Pauliny Gienek i Jastrząb mają się zająć bieleniem drzew.

„Rolnicy. Podlasie”. Wielka demolka w Bronowie u Jarka i Agnieszki

W Bronowie Jarek i Agnieszka organizują nowe stanowiska dla koni. Ojciec rolniczki wraz z Maćkiem przyjeżdża pomóc przy pracy. Dochodzi do przyjacielskich sporów między panami, który mają swoje pomysły na zrealizowanie planu. Agnieszka przygotowuje posiłek.

Co słychać u nowych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie”?

W Tykocinie Wiesia po raz pierwszy przyrządza syrop leszczynowy – mikstura ma działanie przeciwzapalne. Musi też wydoić jedną z owiec, aby jej mlekiem nakarmić jagnię bez matki. Patrycja, Szymek i ojciec obcinają racice zwierzętom. Owce czeka też odrobaczanie.

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”

Nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie" w każdą niedzielę na kanale FOKUS TV. Start o 20:15. Poniżej zapowiedź odcinka z 15 kwietnia.