„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz ponownie walczy z błotem. „Pasjonujący odcinek” [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie"

Andrzej z Plutycz

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz ponownie walczy z błotem. „Pasjonujący odcinek” [WIDEO]

2023-04-01 15:06

Andrzej z Plutycz jak wielu innych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” chętnie dzieli się w internecie swoim życiem prywatnym. W ostatnim nagraniu na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” rolnik spod Bielska Podlaskiego spróbował kolejny raz uporać się z błotem na podwórku. Czy Andrzejowi z Plutycz tym razem się udało? Jak zareagowali na to fani serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” przyniósł wielką sławę takim osobom jak Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk z Laszek. Dzięki temu mają oni spore grono wiernych fanów, którzy chętnie oglądają ich poczynania również na Facebooku czy YouTube.

Ąndrzej z Plutycz ponownie walczy z błotem

Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” w sobotnim (01.04.) materiale na kanale YouTube „Gienek i Andrzej Plutycze” kolejny raz zmierzył się z problemem błota na swoim podwórku. Wcześniej Andrzej z Plutycz próbował wyrównać powierzchnię swojego podwórka, tym razem łatał dziury piachem przy wjeździe do posesji. Jak poszło gwieździe serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” podzieleni

Andrzejowi z Plutycz ostatecznie udało się zasypać dziury na podjeździe, ale nie obyło się bez problemów podczas operowania turem. Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” są zgodni w komentarzach, że Andrzejowi najlepiej szła praca z łopatą w ręku.

Najlepiej to mu idzie robota ze szpadlem

A nie lepiej w te dziury te wersalki stare wsadzić

A ta łyżka do nabierania to działa?

Jedne dziury zasypie drugich narobi

Przed domem burdel , na podwórku burdel, a w głowie wicher

Poradnik jak zrobić jeszcze większe bagno niż było

Andrzej z Plutycz – wykształcenie

Jak Andrzej z Plutycz skończył technikum mechaniczne. Mógł kontynuować naukę i iść na studia, ale przyszły gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie” postanowił skoncentrować wszystkie swoje siły na rodzinnym gospodarstwie.

„Rolnicy. Podlasie” – sezon 5

Nowy odcinek 5. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” już w niedzielę 2 kwietnia o 20:15 w telewizji FOKUS TV.