„Rolnicy. Podlasie”. Plaga w Plutyczach! Andrzej Onopiuk wysłucha rad Bogdana? [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Andrzej z Plutycz - bohater serialu "Rolnicy. Podlasie"

„Rolnicy. Podlasie”. Plaga w Plutyczach! Andrzej Onopiuk wysłucha rad Bogdana? [WIDEO]

2023-03-18 16:02

Andrzej z Plutycz w najnowszym odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” będzie musiał zmierzyć się z problemem plagi lisów. Bogdan, który przyjechał do gospodarstwa niedaleko Bielska Podlaskiego będzie miał kilka rad dla rolników. Czy Andrzej z Plutycz je zastosuje? Kto jeszcze przyjedzie do Gienka Onopiuka? Co słychać u rolników z Bronowa?

„Rolnicy. Podlasie”. Wielki problem w Plutyczach

Do Andrzeja i Gienka z Plutycz przychodzi Bogdan, aby pomóc rolnikom uruchomić ciągnik. W drodze do maszyny bohaterowie serialu „Rolnicy. Podlasie” mówią o pladze lisów. Bogdan daje instrukcje, jak zakładać pułapkę. Gdy docierają do ciągnika, próbują z pomocą akumulatora go zapalić. W końcu im się udaje. Plutycze odwiedzi weterynarz Agnieszka, aby sprawdzić cielność krów Andrzeja.

Agnieszka i Jarek z Bronowa. Problemy w oborze

W Bronowie Agnieszka i Jarek muszą naprawić poidło i przegrodę w oborze. Po wszystkim ojciec Agnieszki, Jurek, zabiera bliskich na łyżwy. Bardzo dobrze sobie radzi na lodowisku. Ściga się z zięciem.

„Rolnicy. Podlasie” – nowy odcinek

W Tykocinie Nowej Kolonii Wojtek, Szymek i Patrycja wydzielają zagrodę dla byczków. Młodzi opowiadają o swoich planach. Patrycja powoli przyzwyczaja się do pracy w gospodarstwie. Wiesia piecze walentynkowe ciasteczka w kształcie serc.

Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” w niedzielę 20 marca o godz. 20:15.

„Rolnicy. Podlasie” – bohaterzy

Od początku trwania serialu „Rolnicy. Podlasie” wystąpiło w produkcji sporo bohaterów. Najpopularniejsi z nich to:

  • Emilia Korolczuk z Laszek
  • Gienek i Andrzej z Plutycz
  • Monika i Tomek z Pokaniewa
  • Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj
  • Agnieszka i Jarek z Bronowa
  • Maciek z Kundzicz
  • Bogdan z Borowskich Ciborów
  • Michał z Haciek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE