Rolnicy. Podlasie 3 sezon: Poznaliśmy nowych bohaterów. Kim są Justyna i Łukasz? [ZDJĘCIA]

2021-03-22 9:16
Rolnicy. Podlasie - sezon 3, odcinek 2. Nowe odcinki, nowi bohaterowie [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Nowe odcinki na Fokus TV w niedzielę o godz. 20.

Rolnicy. Podlasie. Za nami 2. odcinek 3. sezonu serialu dokumentalnego na Fokus TV. Poznaliśmy w nim nowych bohaterów, Justynę i Łukasza. Małżeństwo rolników z Ciemnoszyj, które dołączyło do obsady, wzbudziło bardzo mieszane uczucia wśród fanów. Wielu z nich uważa, że nie pasują do „starej gwardii”. Co im zarzucają?

Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Co się wydarzyło w 2. odcinku?

14 marca wystartował nowy sezon serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. W pierwszym odcinku oglądaliśmy przygody bohaterów m.in. podczas targów w Szepietowie. Gienek i Andrzej omal nie kupili ogiera za kilkanaście tysięcy złotych. Emilka Korolczuk pokazywała natomiast, jak wraz z babcią przygotowuje zimowe zapasy. Wyczekiwany przez wielu 1. odcinek 3. sezonu spotkał się z ciepłym przyjęciem, choć niektórzy zarzucali, że dla nich jest nudny. Na 2. odcinek przyszło nam czekać tydzień. 22 marca jest już po premierze. Co takiego wydarzyło się na planie „Rolników. Podlasie”?

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają wreszcie SZAMBO! [ZDJĘCIA]

W gospodarstwie Gienia i Andrzeja pojawia się nowinka techniczna. Gospodarze testowali specjalny pojazd, który pozwala na dużo szybsze czyszczenie obór. Nawet przy pomocy maszyny praca jest ciężka, dlatego Gienek i Andrzej muszą też bardzo uważać, bo w ciasnych pomieszczeniach nierozważny manewr może skończyć się katastrofą. Rodzina Bogdana, przygotowując się do zmiany pór roku, przeżyła pracowity dzień. Rolnicy w Borowskich Ciborach szykowali zapasy i dla zwierząt, i dla siebie.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Kim są nowi bohaterowie, Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj?

W 2. odcinku 3. sezonu pojawili się również nowi bohaterowie. Justyna i Łukasz to małżeństwo, które prowadzi duże gospodarstwo w Ciemnoszyjach. Oboje są silnymi charakterami dlatego często w czasie wspólnej pracy dochodzi między nimi do ostrej rywalizacji.

Nowi bohaterowie serialu „Rolnicy. Podlasie” nie spotkali się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Na grupach zrzeszających społeczność widzów pojawiło się wiele komentarzy, w których Justynie i Łukaszowi zarzuca się, że nie pasują charakterem i sposobem bycia do Gienka z Andrzejem czy Emilki. Według fanów są zbyt poważni, a nawet „zbyt ą ę”. Oto niektóre opinie (pisownia oryginalna):

Nie pasują do tego programu, wolimy Tomka i jego rodzine

Ten koleś taki "mlonowaty", "flegmatyczny" na siłę udawany cykl dnia tylko pod program. Rozmawiają jakby recytowali wierszyki.

Nie ta liga ludzie prości są fajniejsi i bezpośredni A ci nowi to takie państwo ą, ę... do Gienia im daleko

Krowy brudne już u Gienka i Andrzeja są czystrze a ogolnie straszna pani madrala

Tacy jacyś sztywni szczególnie ta pani jak nie będzie Emilki to klapa, ale dobrze ze pan Gienek i Andrzej zostali

Rolnicy. Podlasie. Sezon 3 - gdzie oglądać? Kiedy nowe odcinki?

Czy Justyna i Łukasz zdążą jeszcze zaskarbić sobie sympatię fanów serii? Przekonamy się już w następną niedzielę, 28 marca. O godz. 20 nowy odcinek "Rolników. Podlasie" na antenie Fokus TV. Powtórki:

  • ostatniego odcinka w niedzielę o 19.15,
  • poprzedniego sezonu w niedzielę o 11.20.

Serial „ROLNICY. Podlasie” to niekwestionowany hit stacji, z sezonu na sezon gromadzący coraz większą widownię. Sezon drugi serialu „ROLNICY. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE