Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk w ciąży. Jak się czuje przyszła mama? „Nie mam nawet czasu ponarzekać”

Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie w ciąży - jak się czuje?
Autor: telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk z serialu "Rolnicy. Podlasie" w ciąży - jak się czuje?

Emilia Korolczuk już niedługo urodzi córeczkę, Laurę. Jak się czuje w czasie ciąży? Czy ma czas na odpoczynek i przygotowanie się do roli mamy? Nowe informacje o przebiegu ciąży Emilki poznamy już w ten weekend, w nowym odcinku 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. Wystąpią w nim również Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Tomek i Monika z Pokaniewa.

O tym, że Emilia Korolczuk jest w ciąży, informowaliśmy już w marcu. Najpopularniejsza rolniczka w Polsce spodziewa się córeczki Laury. Jej ojcem jest Karol – rok starszy partner Emilki, z którym wspólnie oczekują na szczęśliwe rozwiązanie. Para mieszka w gospodarstwie Korolczuków. Bohaterka serialu długo ukrywała przed światem tożsamość wybranka, w końcu jednak postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie. Na czas ciąży Karol przejął lwią część obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa. A roboty tam nie brakuje. Nie oznacza to jednak, że rolniczka leży do góry brzuchem. Szczególnie w pierwszych miesiącach ciąży, przed zimą, zarządzała hodowlą i przygotowaniami do nadejścia trudnego okresu dla każdego rolnika. Jak sama przyznała, na wsi nigdy nie ma odpoczynku. W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź 7. odcinka serialu „Rolnicy. Podlasie”. Zobaczymy w nim, co działo się u Emilki w początkowym okresie „radosnego oczekiwania”.

– Cały czas w ruchu, cały czas coś się dzieje w gospodarstwie – mówi Emilia Korolczuk w krótkim wideo. – Ja nie mam czasu nawet… ponarzekać – śmieje się rolniczka.

Co jeszcze czeka nas w najnowszym odcinku 3. sezonu?

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie - odcinek 7. sezon 3. Co się wydarzy? [ZAPOWIEDŹ 22.04.2021]

W krótkim trailerze zobaczyć możemy również Gienka, Andrzeja i Jarka z Plutycz. Najpopularniejsi rolnicy w Polsce mają za sobą trudną zimę, która m.in. pozbawiła ich prądu. W nowym odcinku zobaczymy, jak radzili sobie z przeciwnościami pogody. Zima to radość szczególnie dla dzieci. W Pokaniewie Tomek i Monika zbudują ogromne igloo.

– Dawno takiej zimy nie było, to postaramy się, żeby dzieci zapamiętały – przyznaje Monika.

7. odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia. Początek emisji o godz. 20.15 na antenie FOKUS TV. Wcześniej widzowie będą mogli przypomnieć sobie, co działo się w poprzednim odcinku, a także poprzednich sezonach.

Rolnicy. Podlasie - o czym opowiada serial?

„Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit telewizji FOKUS TV. Gienek i Andrzej czy Emilia Korolczuk to bohaterowie, których pokochali widzowie, aktywnie śledząc ich nie tylko na ekranie telewizorów, ale i w mediach społecznościowych. Wielu fanów odwiedza rolników z Podlasia w ich gospodarstwach.

Serial ukazuje blaski i cienie życia na wsi, opowiadając o ludziach prostych, swojskich i gościnnych. Rolnik w dzisiejszych czasach musi sprawdzać się na wielu obszarach – być weterynarzem, hodowcą, biologiem czy mechanikiem w jednym. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie – region krzyżujących się kultur i religii, w którym czas zdaje się płynąć wolniej.

Wszystkie odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądać można na antenie FOKUS TV. Po emisji powtórki dostępne są online na platformie IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE