Rolnicy. Podlasie - sezon 3, odcinek 2. Nowe odcinki, nowi bohaterowie [ZDJĘCIA]

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Nowe odcinki na Fokus TV w niedzielę o godz. 20.

Rolnicy. Podlasie - odcinek 3, sezon 3. Gienek i Andrzej zdradzili sekret swoich krów! [STRESZCZENIE]

2021-03-29 7:41

Rolnicy. Podlasie – odcinek 3 miał swoją premierę w niedzielę, 28 marca na Fokus TV. Gienek i Andrzej ścigali krowę, która uciekła z pola. Jarek i Agnieszka rozwiązywali poważny problem jednego ze źrebaków, a także pomagali w obuczaniu klaczy. Co jeszcze wydarzyło się w 3. odcinki 3. sezonu „Rolników. Podlasie”? Sprawdźcie, czy niczego nie przegapiliście! [Aktualizacja 29.03.2021]

Spis treści

  1. Rolnicy. Podlasie – odcinek 3, sezon 3. Co się wydarzyło? [29.03.2021]
  2. Gienek i Andrzej ruszyli w pogoń za krową
  3. Rolnicy. Podlasie: Co jedzą krowy w Plutyczach?
  4. Rolnicy. Podlasie – gdzie oglądać nowe odcinki? [SEZON 3]
  5. Rolnicy. Podlasie- o której nowe odcinki 3. sezonu?
  6. O czym opowiada serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie”?

Rolnicy. Podlasie – odcinek 3, sezon 3. Co się wydarzyło? [29.03.2021]

„Rolnicy. Podlasie” to hit telewizji Fokus TV. Każdy nowy odcinek z sezonu na sezon gromadzi coraz większą widownię. Sezon drugi serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja Fokus TV, na której antenie odbywa się każda premiera, w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4. najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce. W niedzielę, 28 marca, swoją premierę miał 3. odcinek 3. sezonu serii. Czy pobił dotychczasowy rekord? Co nowego mogli dowiedzieć się widzowie o swoich ulubionych bohaterach? Po emisji można śmiało stwierdzić jedno - każdy z nich miał sporo pracy – Gienek i Andrzej gonili krowę, która postanowiła zdezerterować ze stada. Pokazali też, czym w Plutyczach karmi się bydło. Wskazali też jeden problem, którego od dawna nie mogą rozwiązać. Agnieszka i Jarek rozwiązywali problemy w swoim gospodarstwie oraz pomagając Karolowi i Sylwii. Ich pomoc okazała się nieoceniona podczas obuczania klaczy. 

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Gienek i Andrzej ruszyli w pogoń za krową

W Plutyczach Gienek i Andrzej przepędzali krowy z jednego pastwiska na drugie, gdzie wciąż był dostatek świeżej trawy. Z reguły zwierzęta przyjmują taką przeprowadzkę z radością. Z wyjątkiem jednej, która postanowiła pozwiedzać Plutycze „na własne kopyto”. Za uciekinierką pobiegł też jeden z cielaków.

- Często bywa, że cielak zostawi matkę, a pobiegnie za drugą – tłumaczył Gienek. - Matka szału dostaje, a on pobiegł za durnowatą.

W pogoń za krową ruszył Andrzej, a Gienek czujnie przypatrywał się poczynaniom syna. Zwierzę zapuściło się bardzo daleko, bo – jak mówił Andrzej – zabiegło prawie do Strabli. Obaj rolnicy przyznali, że w całym stadzie tylko z tą krową są takie problemy.

- Nie wiem, w kogo ona się wdała – przyznał Gienek Onopiuk. - Wszystkie normalne, tylko ta taka durnowata.

Nie był to jednak koniec problemów z niesforną krową. Mućka wędrowała sobie w najlepsze po okolicy, a Andrzej klął pod nosem na jej upór. W czasie, gdy młodszy z Onopiuków ganiał za zwierzęciem, Gienek znalazł dorodną kanię. Pogoń rolników za niesfornym zwierzęciem trwał blisko dwie godziny.

Rolnicy. Podlasie: Co jedzą krowy w Plutyczach?

Po powrocie do gospodarstwa Gienek i Andrzej zabrali się do karmienia. Podczas śrutowania starszy z Onopiuków został obsypany, co wyraźnie rozbawiło jego syna. Andrzej stwierdził, że ojciec wygląda jak młynarz. Krowy oprócz podstawowego jedzenia domagały się jednak jeszcze smakołyków – marchewki.

Przy okazji pokazywania dużej dziury w oborze Gienek wspomniał także swojego dawno zmarłego ojca. Onopiuk senior przyznał, że był osobą, której wiedza i doświadczenie na roli niejednokrotnie okazywała się nieoceniona i teraz przydałaby się w rozwiązywaniu wielu problemów. 

Rolnicy. Podlasie – gdzie oglądać nowe odcinki? [SEZON 3]

Nowe odcinki 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” możemy oglądać na antenie Fokus TV. Premiera odbywa się w każdą niedzielę, od 14 marca, gdy wyemitowany został 1. odcinek nowego sezonu. 4. odcinek 3. sezonu seialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy 4 kwietnia, w Wielkanoc.

Rolnicy. Podlasie- o której nowe odcinki 3. sezonu?

Premiera nowych odcinków 3. sezonu „Rolników. Podlasie” odbywa się o godz. 20 w każdą niedzielę. 

Powtórka ostatniego odcinka odbywa się w każdą w niedzielę od godz. 19.15, a powtórki poprzedniego sezonu można ogladać w niedzielę o 11.20

O czym opowiada serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie”?

„Rolnicy. Podlasie” to bijący rekordy popularności i oglądalności serial dokumentalny opowiadający o życiu gospodarzy z północno-wschodniej Polski. Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilka z Laszek, Monika i Tomek z Pokaniewa czy Agnieszka i Jarek z Bronowa zdążyli zaskarbić sobie sympatię setek tysięcy osób z całego kraju. Wszystko dzięki swojskości, naturalności oraz rozrywce, której dostarczają widzom ich barwne przygody. Ich tłem jest wielobarwne Podlasie – region wielu kultur, wyznań i odmienności, gdzie życie zdaje się toczyć wolniej i spokojniej.