Emilia Korolczuk urodziła córeczkę! Bohaterka "Rolnicy. Podlasie" została mamą [ZDJĘCIA] 1.06.2021

Emilia Korolczuk
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Emilia Korolczuk

Rolnicy. Podlasie: Stało się! Emilia Korolczuk z Rancza Laszki urodziła córeczkę! Zdjęcie Laury pojawiło się na oficjalnym profilu Emilki w mediach społecznościowych. Dziewczynka przyszła na świat wcześniej, niż przewidywał termin (3 czerwca). W kierunku świeżo upieczonej mamy posypały się gratulacje of fanów.

Emilia Korolczuk urodziła córeczkę! Bohaterka "Rolnicy. Podlasie" została mamą [1.06.2021]

Wielka radość na Ranczu Laszki! Emilia Korolczuk, która w marcu podzieliła się z nami radosną nowiną, urodziła wyczekiwaną córeczkę, Laurę! Bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” podzieliła się zdjęciem dziewczynki na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. - Nowa ranczerka na Ranczu Laszki - napisała krótko. Wiadomość o narodzinach nowego członka rodziny Korolczuków rozemocjonowała fanów, a pod postem posypały się gratulacje:

Gratulacje  i zdrówka życzę dla ciebie Emilko i twojej maleńkiej córeczki oraz dla całej Twojej rodziny

Gratulacje! Kawał babska z Laury zdrówka, spokoju, ciszy, przespanych nocy. Uczcie się siebie wszystkiego dobrego

Dużo zdrówka dla księżniczki i Mamusi i całej rodziny

Gratulacje

Dużo zdrówka dla mamy i ślicznej księżniczki

Córeczka Emilki, Laura, jest cała i zdrowa. Teraz nowo upieczona mama będzie wraz z nią odpoczywać w szpitalu. Rolniczka nie jest jedyną bohaterką serialu, u której niedawno powiększyła się rodzina - 2 miesiące temu na świat przyszła Lena, córeczka Michała i Natalii z Haciek.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie: Emilia Korolczuk urodziła! Laura już na świecie

Przypomnijmy, że Emilia Korolczuk zgodnie z terminem miała urodzić Laurę 3 czerwca. Jak widać, rozwiązanie nadeszło wcześniej, pod koniec maja. Rolniczka znana z występów w programie „Rolnicy. Podlasie” kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami informacją o tym, że jest w ciąży, a w święta Wielkanocy pokazała wspólne zdjęcie z partnerem, Karolem – ojcem Laury. Para mieszka wspólnie w gospodarstwie Emilki. Na razie się nie pobrała. Karol na czas ciąży mocno pomagał w gospodarstwie wybrance swego serca, przejmując lwią cześć obowiązków. Emilka zdradziła w wywiadach, że z Karolem znali się od młodzieńczych lat. Chodzili do jednej szkoły i wspólnie spędzali czas. Potem ich drogi rozeszły się na długie lata, jednak gdy pewnego dnia mężczyzna zobaczył rolniczkę w serialu, zauroczył się i postanowił zawalczyć o jej serce

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nia z nami w komentarzu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE