Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol? [26.04.2021]

2021-04-26 6:56 hz
Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol?
Autor: Emilia Korolczuk - Ranczo Laszki Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol?

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” urodzi już w czerwcu. W Wielkanoc pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Karolem – jej partnerem i ojcem Laury. Kim jest tajemniczy wybranek Emilki? Jak się poznali i co zadecydowało, że zostali parą, a już wkrótce zostaną szczęśliwymi rodzicami? Sprawdziliśmy! [Aktualizacja 26.04.2021]

Emilia Korolczuk to prawdopodobnie najpopularniejsza rolniczka w Polsce. Rozgłos przyniósł jej udział w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie”. Program stał się prawdziwym hitem telewizji FOKUS TV, a oglądalność pojedynczych odcinków sięga blisko 900 tys. widzów. 14 marca stacja wyemitowała premierowy, pierwszy odcinek 3. sezonu serialu. W niedzielę, 12 kwietnia, odbędzie się premiera 5. odcinka, w którym pojawi się m.in. właśnie Emilia Korolczuk. Rolniczka z Laszek pokaże, jak przebiegały u niej przygotowania do zimy.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej przygotowują się na trudny okres w Plutyczach [ZDJĘCIA]

W marcu Emilka podzieliła się z fanami radosną nowiną, informując, że jest już w zaawansowanej ciąży. W czerwcu rolniczka urodzi córeczkę, Laurę. Jej ojcem jest rok starszy od Emilii Karol. Para mieszka w jej gospodarstwie, a 35-latek mocno odciąża ukochaną od pracy na wsi. Na czas jej ciąży przejął większość obowiązków. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” długo ukrywała go przed fanami. W rozmowie z „Gazetą Współczesną” przyznała, że to, czy „pokaże go światu”, zależy przede wszystkim od chęci i decyzji jej partnera. W końcu, w Wielkanoc, zrobiła wszystkim prezent i w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z Karolem.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie. Kim jest Karol, partner Emilii Korolczuk? [26.04.2021] 

Karol ma 35 lat i mieszka wraz z Emilką w Laszkach. Para nie się pobrała. W czerwcu urodzi im się córka Laura. Karol mocno zaangażował się w pracę w gospodarstwie, aby odciążyć partnerkę, która, będąc przy nadziei, powinna się oszczędzać. Emilka zdradziła, że z Karolem znali się od młodzieńczych lat. Chodzili do jednej szkoły i wspólnie spędzali czas. Potem ich drogi na długo się rozeszły. Po wielu latach mężczyzna zobaczył rolniczkę w serialu, zauroczył się i postanowił zawalczyć o jej serce. Jak widać, odniósł sukces.

To, co działo się w gospodarstwie Emilki w ostatnich miesiącach, możemy śledzić w trzecim sezonie serialu „Rolnicy. Podlasie”. Premiera każdego nowego odcinka odbywa się co tydzień, w niedzielę, od 14 marca. 12 kwietnia na antenie FOKUS TV wyemitowany zostanie 5. odcinek serii. Początek emisji o godz. 20.15. Wcześniej widzowie mogą przypomnieć sobie, co się działo wcześniej w gospodarstwach rolników, oglądając powtórki.

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” pochwaliła się partnerem

W wywiadzie z „Faktem” z 2020 roku Emilia Korolczuk przyznała, że przez długi czas jest singielką, ponieważ jej zdaniem mężczyźni boją się silnych kobiet. Rolniczce z Laszek z pewnością nie można odmówić pracowitości i zaangażowania. Emilka prowadzi gospodarstwo pod Zabłudowem. Ratuje przed rzeźnią konie, krowy czy cielaki. Jedną z jej pasji jest hodowla kóz, których ma już ponad setkę. Oprócz nich w gospodarstwie spotkać można koty, psy, kury, kaczki, pawie, perliczki, gęsi czy świnki morskie, a nawet… pająki. To jednak nie wszystko – Emilka z „Rolników. Podlasie” aktywnie prowadzi kanał Ranczo Laszki na YouTube. Jest również sołtyską wsi.

Do niedawna fani spekulowali, że cichym partnerem rolniczki może być Andrzej Onopiuk z Plutycz. Emilka jednak kilkukrotnie temu zaprzeczyła. Ujawniając informację o ciąży, zdradziła, że jest w związku z Karolem. Również Andrzej nigdy nie potwierdził, jakoby jego i Emilkę miało łączyć coś więcej niż znajomość.

Rolnicy. Podlasie. Zapowiedź 5. odcinka - co się wydarzy?

W Plutyczach Gienek, Andrzej, Jarek i Jastrząb jadą po drzewo i chwalą się nową piłą otrzymaną w prezencie. Bohaterowie rozmawiają o Promilu, a także poprzednich psach. Planują także demontaż starego wychodka. Emilka karmi kozy dyniami, które są dobrym źródłem witamin i naturalnym odrobaczaczem. Opowiada, jak trafiło do niej 9 nowych kóz. Potem rozkładają bele siana na pastwisku dla krów. - Zima nie jest czasem odpoczynku dla hodowcy, w gospodarstwie praca jest bez przerwy -przyznaje rolniczka. W Pokaniewie Tomek prezentuje budki typu igloo, gdzie trzymane są cielęta. Pozwalają one na przetrzymywanie ich na zewnątrz, nawet zimą. Prezentuje też wytwórnię biogazu, który będzie przetwarzany na energię elektryczną.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE