Rolnicy. Podlasie. Krowy nie chcą współpracować z Andrzejem [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-10-29 13:45

Przed nami nowy odcinek popularnego serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Nie zabraknie w nim ulubionego przez widzów Andrzeja z Plutycz, którego odwiedzi Jarek z Bronowa. Rolnicy wspólnymi siłami będą próbować kolczykować krowy. Te jednak nie dadzą za wygraną. Co jeszcze wydarzy się w 34. odcinku „Rolnicy. Podlasie”? Szczegóły w artykule.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” zapewne z niecierpliwością wyczekują nowego odcinka 3. sezonu. W 34. odsłonie serii będzie sporo się działo. Na ekranie już w najbliższą niedzielę (31 października) zobaczymy Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilę Korolczyk z Laszek czy Tomka i Monikę z Pokaniewa.

Krowy nie chcą współpracować z Andrzejem

Na zaproszenie Andrzeja Jarek odwiedzi Plutycze. Pomoże koledze w zakolczykowaniu bydła. Niestety nie będzie to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Krowy odmówią współpracy, zaczną uciekać i wyrywać się rolnikom.

CZYTAJ TEŻ: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Tomek i Monika obawiają się, że nowo narodzonego cielaka zdepczą dorosłe krowy

Ciekawie zapowiada się także w gospodarstwie Tomka i Moniki w Pokaniewie. Tomek zajmie się sztucznym zapładnianiem swoich krów. Widzowie dowiedzą się, że importowane od najlepszych byków nasienie trzeba przechowywać w ciekłym azocie. Tomek i Monika wspólnie będą opiekować się nowo narodzonym cielakiem. W obawie przed zdeptaniem przez dorosłe krowy gospodarze zabiorą malca w odosobnione miejsce. Gospodarz wytłumaczy również, jak wygląda u nich udój.

A co wydarzy się u Karola i Emilki z Laszek? Gospodarze udadzą się na pastwisko i załatwią zaległe sprawy. Podczas nieobecności gospodyni pewne rzeczy zostaną zaniedbane.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.10.2021

34. odcinek 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" będzie można oglądać już w najbliższą niedzielę, 31 października na antenie telewizji FOKUS TV. Początek o godz. 20. Powyżej zwiastun oraz galeria zdjęć z planu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE