Prezydent Andrzej Duda spotkał się z... Andrzejem Dudą

2020-01-10 10:22

Dość nietypowe spotkanie podczas wizyty Prezydenta RP w województwie podlaskim. Andrzej Duda, odwiedzając Kolno, spotkał się z burmistrzem miasta, który nazywa się dokładnie tak samo jak głowa państwa.

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda gości z wizytami w podlaskich miastach. W czwartek, 9 stycznia, odwiedził Kolno i powiat kolneński, gdzie m.in. złożył wieniec pod pomnikiem upamiętniającym żołnierzy Wojska Polskiego zamordowanych przez bolszewików po bitwie pod Lemanem 25 VIII 1920 r. Wziął też udział w konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” - cyklowi poświęconemu działaniom państwa na rzecz rozwoju polskiej wsi. Do Kolna, na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą, przyjechali samorządowcy z całego regionu. Wzięli w nim też udział podlascy parlamentarzyści - Marek Komorowski, Jacek Bogucki i Mariusz Gromko, a także wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. W konferencji uczestniczyła też Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak. Jednak tym, co uczestnikom może najbardziej utkwić w pamięci, jest nietypowy i zabawny fakt, że gospodarzem spotkania z Prezydentem był burmistrz Kolno... Andrzej Duda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE