Prezydent Andrzej Duda spotkał się z... Andrzejem Dudą

2020-01-10 10:22

Dość nietypowe spotkanie podczas wizyty Prezydenta RP w województwie podlaskim. Andrzej Duda, odwiedzając Kolno, spotkał się z burmistrzem miasta, który nazywa się dokładnie tak samo jak głowa państwa.

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda gości z wizytami w podlaskich miastach. W czwartek, 9 stycznia, odwiedził Kolno i powiat kolneński, gdzie m.in. złożył wieniec pod pomnikiem upamiętniającym żołnierzy Wojska Polskiego zamordowanych przez bolszewików po bitwie pod Lemanem 25 VIII 1920 r. Wziął też udział w konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” - cyklowi poświęconemu działaniom państwa na rzecz rozwoju polskiej wsi. Do Kolna, na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą, przyjechali samorządowcy z całego regionu. Wzięli w nim też udział podlascy parlamentarzyści - Marek Komorowski, Jacek Bogucki i Mariusz Gromko, a także wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. W konferencji uczestniczyła też Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak. Jednak tym, co uczestnikom może najbardziej utkwić w pamięci, jest nietypowy i zabawny fakt, że gospodarzem spotkania z Prezydentem był burmistrz Kolno... Andrzej Duda.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE