Pożar domu w Kuźnicy. Policjanci wynieśli 91-latkę przez okno. Chwilę potem dach się zawalił [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-12-15 14:16

Płonący dom w Kuźnicy zauważyli wracający ze służby na granicy policjanci. Wiedząc, że w budynku może znajdować się osoba, osłaniając się tarczami przed spadającymi kawałkami płonącego dachu, weszli do środka. Tam znaleźli 91-latkę, którą wynieśli przez okno.

Pożar wybuchł we wtorek (14 grudnia) przed północą w jednym z domów w Kuźnicy. Gdyby nie policjanci z warszawskiego oddziału, mogłoby dojść do tragedii.

— Funkcjonariusze od postronnych osób dowiedzieli się, że w budynku może znajdować się starsza kobieta. Mimo spadających kawałków płonącego dachu, policjanci osłaniając się tarczami, weszli do budynku. Przeszukując pomieszczenia w jednym z nich znaleźli półprzytomną seniorkę. Bez wahania wybili szybę w oknie i wydostali kobietę z płonącego mieszkania. W bezpiecznym już miejscu udzielili 91-latce pierwszej pomocy i zaopiekowali się nią z sąsiadami do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Chwilę później dach budynku zawalił się — poinformował zespół prasowy podlaskiej policji.

W międzyczasie na miejsce przyjechały pierwsze zastępy straży pożarnej. Policjanci pomogli strażakom gasić płonący dom oraz znajdujące się nieopodal budynki.

Kuźnica. Policjanci wynieśli kobietę z płonącego domu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE