Poradnia przy Białówny przeszła remont. Tak wygląda teraz [ZDJĘCIA]

2020-11-19 8:13

Zakończyła się termomodernizacja i rozbudowa budynku poradni ortopedyczno-urazowej przy ulicy Białówny 11. Został również zagospodarowany teren wokół placówki. Inwestycja była dofinansowana ze środków unijnych.

ESKA XD #009

Inwestycja polegająca na termomodernizacji i rozbudowie budynku użyteczności publicznej w centrum Białegostoku była realizowana od lutego 2020 r. i zakończyła się na przełomie października i listopada. W ramach prac wybudowano mury oporowe, schody terenowe i oświetlenie zewnętrzne oraz zagospodarowano terenu wokół budynku.

Zobacz też: "Stabilny i prorozwojowy". Budżet Województwa Podlaskiego na 2021 rok

– Dzięki inwestycji kolejny miejski budynek zwiększył swoją efektywność energetyczną. Bezpieczeństwo i komfort zarówno pracowników, jak i pacjentów poradni ortopedyczno-urazowej zyskały nową jakość – stwierdził zastępca prezydenta Zbigniew Nikitorowicz.

Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, które wyniosło ponad 811 tys. zł. Łącznie prace budowlane kosztowały ponad 2 mln 958 tys. zł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE