Pomóżmy uratować życie Jakuba! Trzeba uzbierać 60 tys zł. w 8 dni!

2020-03-11 10:02
Jakub zrzutka na leczenie
Autor: Archiwum prywatne

Jakub potrzebuje naszej pomocy! Zostało zaledwie 8 dni do końca zrzutki! Na koncie jest już prawie 7 tys zł, ale czasu jest coraz mniej.

Jakub jest nastolatkiem, ma zaledwie 15 lat i choruje na Chłoniaka Hodgkina. Jest lek, który może go uratować. Potrzeba 60 tysięcy złotych.

W kwietniu ubiegłego roku Jakub zakończył chemioterapię, wszystko zapowiadało się dobrze. Aż do czasu... Jakub teraz jest pod opieką białostockiej Fundacji Naszpikowani. Już w październiku chłopak z rodzicami zgłosił się do Kliniki Hematologii i Onkologii z objawami wznowy nowotworu. Przeszedł ambulatoryjnie TK szyi. Lekarze stwierdzili, że ma powiększone węzły chłonne po stronie lewej. Podjęli decyzję o rozpoczęciu leczenia dla opornych. Niestety nie przyniosło ono pozytywnego efektu.

ESKA Top 5 odc. 111

Jest szansa na wyleczenie 15-latka. Jakub potrzebuje nierefundowanego leku BRENTUXIMAB VADOTIN w dawce 63mg/1 (2x2amp), koszt takiej formy leczenia wynosi aż 60 000 zł. Lek jest nadzieją na powrót do zdrowia oraz normalnego nastoletniego życia Jakuba.

Zbiórka dla Jakuba dostępna jest tutaj: Walka z opornym na leczenie Chłoniakiem Hodgkina! Jedyna nadzieja w nierefundowanym leku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE