Podlaska Rap Scena 2020. Kto zagra 10 stycznia w klubie Gwint? Wykonawcy, bilety

2020-01-03 15:11
Podlaska Rap Scena 2020
Autor: Mat. promocyjne

Lokalni raperzy z Białegostoku i województwa podlaskiego mają szansę wypłynąć i spróbować swoich sił na scenie. Już 10 stycznia w Gwincie zagra Podlaska Rap Scena.

Aktualizacja: Podlaska Rap Scena ma się dobrze. Setki ludzi zapełniły Gwint [ZDJĘCIA]

Od białostockich Zgrzytów nie było na lokalnej scenie wydarzenia dającego młodym rapowym wykonawcom okazję zaprezentowania się szerszej publiczności. Z początkiem 2020 roku ma się to zmienić.

10 stycznia w klubie Gwint w Białymstoku odbędzie się przegląd Podlaska Rap Scena.

Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą z Podlasia i chcesz zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością? Podlaska Scena Rap da Ci możliwość promocji i rozwoju umiejętności scenicznych - czytamy na stronie wydarzenia. Organizuje je Blaze Sound Media.

- Nieważne, jaką szkołę rapu reprezentujesz, liczy się pasja i fakt, że jesteś z Podlasia - dodają pomysłodawcy przeglądu

Występ na scenie to nie jedyna atrakcja dla młodych wykonawców. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjną nagrodę główną. W klubie funkcjonować będzie także stoisko z płytami CD lokalnych artystów.

Jaki jest dokładny line up koncertu? Sprawdź, jakie zespoły i wykonawcy pojawią się na scenie w ramach konkursu, a kto wystąpi poza nim, jako gwiazda wieczoru.

Podlaska Rap Scena. Kto wystąpi? Lista wykonawców

Czytaj też: Piękni i Młodzi. Pobicie dziewczyny Dawida Narożnego. Pobił ją partner Magdy Narożnej?

Do 21 grudnia trwał nabór chętnych do wystąpienia na wydarzeniu oraz głosowanie na poszczególnych z nich. Dzisiaj znamy już dokładny lineup - wiemy, kto będzie gwiazdą wieczoru (zagra poza przeglądem), a kto weźmie udział w konkursie.

Na Podlaskiej Scenie Rap Zagrają:

Poza przeglądem:

 • MAXIM
 • A2PE
 •  MAŁY DZB

W konkursie:

 • KLAKIER
 • CRUSHER
 • COLLEGTIVE
 • OSKI
 • CIEMNY
 • KOLLIE
 • TE ES
 • ZARDZEWIAŁY TRAP

Nagrodą główną dla zwycięzców jest sesja w studiu nagraniowym - profesjonalna realizacja singla. Wygra wykonawca lub zespół, który zdobędzie największy hałas pod sceną. Jego poziom zmierzy decybelomierz. 

Podlaska Rap Scena. Ile kosztują bilety?
 

Wstęp na Podlaską Rap Scenę jest biletowany. Jednorazowa wejściówka kosztuje 10 zł. Możesz ją kupić tutaj.

Przegląd rozpocznie się w Gwincie o godz. 19. Wydarzenie ma na celu promowanie lokalnych talentów i rozwój kultury hip-hop.

Podlaska Rap Scena 2020. Plakat
Autor: Mat. promocyjne
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE