Nightskating Białystok. Rolkarze przejadą 20-kilometrową trasą po ulicach miasta

2022-10-05 20:42
nightskating
Autor: facebook/nightskatingbialystok

Nocny przejazd będzie zakończeniem tegorocznego sezonu rolkowego NightSkating Białystok. W kolorowej, głośnej i pozytywnej paradzie pojechać może każdy chętny.

Miłośnicy małych kółek ponownie zaznacza swoją obecność w Białymstoku. W najbliższa sobotę na ulice miasta, po raz ostatni w tym sezonie wyjedzie Night skating. To spontaniczny przejazd na rolkach głównymi ulicami Stolicy Podlasia. Parada wyruszy z Rynku Kościuszki i zatoczy nie małe kółko wokół centrum, łącznie ponad 20 km.

- Chcemy zamanifestować swoją obecność w przestrzeni miasta i jeszcze raz poczuć przed przerwą zimową emocje związane z przejazdem. A za każdym razem towarzyszy nam niesamowita atmosfera. - mówi jedna z organizatorek przejazdu Justyna Zdanuczyk

Rolkarze przejada m.in. ulicami Branickiego - Piłsudskiego - Antoniukowską - Sikorskiego - Popiełuszki - Aleją Niepodległości - Żeromskiego - Ciołkowskiego - Zwierzyniecką - Miłosza i wrócą na Rynek Kościuszki.

Trasa będzie wiodła głównie po płaskich odcinkach, jednak trzeba będzie uważajcie na zjazd z Piłsudskiego w Antoniukowską i zjazd na Aleję Niepodległości. Tu jak dodają organizatorzy - hamowanie z górki będzie niezbędne.

Start 8 października godz:20:00. Zbiórka od godz. 19:00 na Rynku Kościuszki od strony ul. Kilińskiego

Stado koni spacerowało po obwodnicy Ełku
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE