Najlepsze puby w Białymstoku. Wybraliśmy TOP 10 miejsc w stolicy Podlasia

i

Autor: pexels.com Zdjęcie ilustracyjne pubu

Najlepsze puby w Białymstoku. Wybraliśmy TOP 10 miejsc w stolicy Podlasia

2023-10-18 12:58

Najlepsze puby w Białymstoku. Znasz je? Okazuje się bowiem, że wybranie się do takiego miejsca, to znakomity pomysł na spotkanie ze znajomymi i spędzenie czasu. Do których lokali w Białymstoku warto zajrzeć? Sprawdziliśmy opinie użytkowników internetu i najlepsze umieściliśmy w naszej galerii.

Puby to od lat doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu wieczorami. Zwłaszcza jesienną i zimową porą, kiedy pogoda za oknem raczej nie sprzyja spędzaniu chwil na podwórku. Dodatkowo obecne puby mają szeroką ofertę rozrywki, napojów i dań, co potrafi zaspokoić najbardziej wybrednego klienta. Takie miejsca bardzo często wybierane są przy okazji meczów, w tym spotkań reprezentacji Polski w piłce nożnej. Gdzie zatem warto pójść w stolicy Podlasia? Listę najlepszych pubów w Białymstoku znajdziesz w galerii poniżej.

Puby w Białymstoku. Gdzie warto wybrać się na mecz?

Białystok. Pościg ulicami miasta za 25-letnim Litwinem. Wcześniej ukradł auto
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE