Podlasianie na Instagramie

Najlepsi influencerzy z Podlasia. To oni mają najwięcej obserwujących na Instagramie [RANKING]

2023-12-01 9:17

Przygotowaliśmy ranking 15 popularnych osób pochodzących z województwa podlaskiego, którzy mają największą liczbę liczbę obserwujących na Instagramie. Niektórzy zbudowali spore grono fanów! Zobaczcie w naszej galerii kto znalazł się na szczycie listy podlaskich influencerów.

Mianem influencera określa się w świecie mediów społecznościowych osobę wpływową, która dzięki swojemu zasięgowi jest w stanie oddziaływać na ludzi, z którymi nawiązuje trwałe relacje. Często tym terminem określa się twórców internetowych o znacznym rozgłosie, którzy posiadają także znaczne grono odbiorców.

Najlepsi influencerzy z Podlasia. To oni mają najwięcej obserwujących na Instagramie

CZYTAJ TAKŻE: Casting Miss i Mistera Podlasia 2024. Zobacz zdjęcia zza kulis wydarzenia

Przygotowaliśmy dla Was galerię topowych influencerów pochodzących z Podlasia. Zajmują się oni szeroko pojętą branżą beauty, kulinarną oraz lifestylem. Są też osoby z dziedziny sportu i polityki.

Na liście znalazło się 15 osób, których konta na Instagramie zgromadziły sporą rzesze fanów. Co ciekawe w zastawieniu królują zdecydowanie panie, natomiast wśród panów jest znany polityk, który niedawno został marszałkiem Sejmu.

W rankingu wzięliśmy pod uwagę liczbę obserwujących od minimum 50 tys. W galerii znajdziecie także aktualną liczbę obserwatorów każdego z kont.

Autorka: Aleksandra Kamieńska/J.S.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE