Magda Narożna. Jak zaczynała karierę wokalistka Pięknych i Młodych? [ZDJĘCIA]

2020-07-03 10:15

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, była jednym z gości programu "Pytanie na Śniadanie" w TVP2. Tematem przewodnim były wesela. Narożna zdradziła prowadzącym, jak zaczynała swoją karierę muzyczną oraz jak wyglądają występy Pięknych i Młodych na imprezach weselnych. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Syn gwiazdy disco polo bawił się w Warszawie

Magda Narożna. Jak zaczynała karierę wokalistka Pięknych i Młodych? [04.07.2020]

Co się gra w sezonie weselnym 2020? Między innymi na to pytanie odpowiadali goście programy "Pytanie na Śniadanie". W wyemitowanym 30 czerwca odcinku byli nimi Magda Narożna (wokalistka zespołu Piękni i Młodzi), a także Damian Wieczorek (DJ More).

ZOBACZ TEŻ: Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Czy można sobie wyobrazić wesele bez powszechnie znanych hitów disco polo? Jaki repertuar musi mieć w zanadrzu każdy DJ i wodzirej? Jak grają na weselach Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi? Odpowiedzi na te i inne pytania poznaliśmy w krótkim wywiadzie z gośćmi "Pytania na Śniadanie".

Piękni i Młodzi na wesele – jak grają?

– W tym momencie na weselach występujemy, prezentując swój repertuar – ujawniła Magda Narożna w TVP2. – Nie ukrywam, że ja od wesel zaczynałam i tutaj nie tylko DJ ma taką rolę, że musi mieć wszystko w zanadrzu. Dobry zespół musi umieć zagrać wszystko, bo trafi się gość, który przyjdzie po paru drinkach i trzeba być przygotowanym na wszystko.

Wokalistka zaznaczyła, że wesele to nie jesteśmy zespół i jego upodobania. Najważniejsi na nim są goście.

– Trzeba zrobić wszystko, by zadowolić każdego najbardziej wymagającego gościa – kontynuowała Narożna. – To jest bardzo trudna robota. Jednak jeśli ktoś to kocha, to naprawdę jest w stanie zrobić wszystko. Trzeba ludzi rozweselić, zrobić przeróżne zabawy, żeby wyciągnąć ich zza stołów.

Magda Narożna zdradziła, jak zaczynała karierę

Magda Narożna zdradziła prowadzącym m.in., jak wyglądały początki jej kariery. Okazało się, że zaczęła występować przed publicznością już jako nastolatka.

– Jeśli chodzi o mój zespół, to zaczynałam w wieku 16 lat – powiedziała Magda Narożna zapytana o to, czy na weselach grała również "starsze" piosenki. – Królowały bardzo przeboje z lat 60., 70.

Przyznała też, że chociaż zaczynała w tak młodym wieku, to wcale nie znaczy, że nie słuchała utworów z pokolenia jej rodziców. Również je śpiewała kiedyś na weselach.

Fragment całego odcinka z udziałem Magdy Narożnej obejrzysz tutaj: Piosenki weselne 2020, czyli lista hitów weselnych

Magda Narożna wystąpiła także na koncercie "Bądźmy Razem TVP ". Jak zaprezentowała się na scenie, zobaczysz poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE