La vida in wschód”.

i

Autor: Maxim

Muzyka

"La vida in wschód”. Białystok pulsujący oryginalną energią w teledysku rapera [WIDEO]

2024-04-24 12:56

Do sieci trafił najnowszy klip białostockiego rapera Maxima. "La vida in wschód" przenosi nas do Białegostoku, miasta pełnego kontrastów.

Białostocki raper Maxim dorzuca trochę ognia do tego chłodu, który mamy za oknem i wypuszcza do sieci swój najnowszy teledysk do singla „La vida in wschód”.

La vida in wschód

Utwór, to opowieść o życiu na wschodnich rejonach naszego kraju. W klipie mamy też Białystok, a ten, jak zaznaczają twórcy jest "bardzo pojemny kulturowo"

- Przygotujcie się na niezwykłą opowieść o klimatach pełnych szarości, chłodu, ale i wiecznych zwrotów akcji -  mówi Maxim

Teledysk był kręcony na terenach przy ul. Skłodowskiej, Waszyngtona, a także na złomowisku przy ulicy Popiełuszki czy na dworcu Białystok Fabryczny.

Powstanie klipu wsparło Miasto Białystok.

Współpraca

Za produkcję numeru odpowiada znany i lubiany producent Sw@da, a gościnnie zwrotkę w gwarze podlaskiej zaśpiewała utalentowana Niczos.

Teledysk został zrealizowany przez artystę wizualnego Karola Mocha, który z właściwą sobie unikalną estetyką pokazał siłę wschodnich kontrastów i emocji!

Wkrótce płyta rapera

Utwór "La vida..."  promuje nadchodzący nowy album artysty „Koty widzą w nocy”, który wkrótce ujrzy światło dzienne.