Konkurs na nazwę schroniska dla zwierząt w Białymstoku. Wybierz zwycięskie hasło!

2021-02-24 10:27
Konkurs na nazwę schroniska dla zwierząt w Białymstoku
Autor: UM Białystok Konkurs na nazwę schroniska dla zwierząt w Białymstoku

Rozpoczęła się runda finałowa konkursu na nazwę schroniska dla zwierząt w Białymstoku. Każdy z nas może oddawać swoje głosy w internetowym plebiscycie i zadecydować, która ze zgłoszonych propozycji zwycięży. Głosowanie odbywa się na stronie wydarzenia na Facebooku. Można w nim oddać tylko jeden głos, dlatego warto porządnie się zastanowić!

Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku przy ulicy Dolistowskiej 2 na początku lutego ogłosiło konkurs o charakterze ogólnopolskim na nazwę schroniska będącą charakterystycznym, rozpoznawalnym i łatwo identyfikowalnym określeniem placówki. Swoje propozycje mógł zgłaszać każdy: dorośli, młodzież oraz dzieci. Do 20 lutego na podany adres mailowy przesyłano propozycje nazw, z których najlepsze powalczyć miały o zwycięstwo. Każdy uczestnik mógł zgłosić tylko jedną propozycję - krótką formę budzącą pozytywne skojarzenia, będąc jednocześnie charakterystyczną i związaną ze specyfiką placówki: adopcją oraz opieką nad zwierzętami.

Kolejny etap przewidywał, że jury spośród nadesłanych propozycji wybierze pięć najciekawszych, które zostaną poddane głosowaniu. Etap ten właśnie się rozpoczął, dlatego od 24 lutego, w formie ankiety na wydarzeniu założonym przez oficjalny profil schroniska na Facebooku, każdy z nas może głosować na najlepsze przesłane propozycje. Termin głosowania upłynie 3 marca (środa). 

Głosy na wybraną nazwę można oddawać tutaj: Konkurs na nazwę Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Autor propozycji, która dostanie najwięcej głosów internautów, zostanie zwycięzcą konkursu. Zostanie powiadomiony telefonicznie lub mailowo o wynikach konkursu do dnia 4 marca 2021 roku.

Kto pokocha podopiecznych schroniska w Henrykowie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE