Polka podbija USA! Ale w sesji dla Victoria's Secret nie wystąpiła [AKTUALIZACJA]

2021-01-12 11:40 natu

Karolina Derpieńska, pochodząca z Białegostoku modelka miała wystąpić w gorącej sesji dla jednej z najbardziej prestiżowych kobiecych marek na świecie – Victoria’s Secret. Okazało się jednak, że nie ma z tą marką nic wspólnego.

Karolina Derpieńska. Białostoczanka w gorącej sesji Victoria’s Secret?

6 stycznia Karolina Derpieńska wystapiła w zjawiskowej sesji na Florydzie w USA. W obiektywie aparatu uwiecznił ją Chriss Christofferson. To właśnie w Stanach Zjednoczonych Karolina Derpińska rozwija skrzydła w świecie modelingu, choć pierwsze kroki w tym obszarze stawiała na Podlasiu. W końcu zdecydowała się na wyjazd do USA, ponieważ, jak twierdzi, są tam znacznie większe możliwości. Na co dzień Derpieńska mieszka w Nowym Jorku.

Magda Narożna podbija USA. Tak żyje wokalistka Pięknych i Młodych zagranicą [ZDJĘCIA]

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, jakoby sesja zdjęciowa miała być wykonana na potrzeby prestiżowej marki Victoria's Secret. Okazuje się jednak, że nie ma ona z białostoczanką nic wspólnego, tym bardziej więc nie zlecała jej udziału w żadnego rodzaju promocji.

Dieta modelek | ESKA XD - Fit Vlog #2

Kim jest Karolina Derpieńska? [WIEK, INSTAGRAM, FACEBOOK]

Pochodząca z Białegostoku Karolina Derpieńska to młoda białostoczanka, która podbija świat modelingu w USA. Rozpoznawalność zdobyła w dużej mierze dzięki mediom społecznościowym. Czyni to z niej influencerkę i jedną z najpopularniejszych Podlasianek na Instagramie – obecnie może poszczycić się tam oszałamiającą liczbą ponad 440 tys. obserwujących (followersów). Karolina Derpieńska posiada polskie i amerykańskie obywatelstwo. Uczestnicząc w pokazach mody i rozmaitych imprezach, spotyka się z wieloma znanymi osobistościami ze świata show-biznesu.