Jeżewo Stare: Wypadek na S8. Przewrócona ciężarówka-chłodnia zablokowała drogę [ZDJĘCIA]

2020-09-29 8:14

Poranny wypadek na drodze ekspresowej S8 relacji Białystok - Warszawa. W miejscowości Jeżewo Stare przewróciła się ciężarówka typu chłodnia, blokując drogę w kierunku Białegostoku.

Ciężarówka wymusiła pierwszeństwo na mercedesie

Jeżewo Stare: Wypadek na trasie Warszawa - Białystok. Droga S8 była zablokowana

We wtorek, 29 września, około godziny 5.35 na wysokości miejscowości Kobylin Borzymy, między Jeżewem a Zambrowem, drogę zablokowała przewrócona chłodnia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na S8 doszło do dwóch zdarzeń drogowych w tym samym miejscu.

Zobacz też: Taranował auta, ogrodzenia, drzewa. Sceny jak z filmu w Białymstoku! [ZDJĘCIA]

Pierwsze miało miejsce wówczas, gdy kierowca ciężarówki uderzył przyczepy cyrkowej, którą ciągnął traktor. Ciągnik zjechał do rowu.

Do drugiego zdarzenia doszło, gdy kierujący chłodnią zahamował zbyt późno, widząc stojący na jednym z pasów samochód ciężarowy. Chłodnia przewróciła się i zablokowała pas ruchu w kierunki Białegostoku.

Wypadek na S8. Jakie objazdy? [29.09.2020]

Dla kierowców zorganizowano objazdy przez węzły Kobylin Borzymy i Jeżewo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - co najmniej do godz. 9.

Aktualizacja: Droga jest już przejezdna.

Dachowanie na ul. Włościańskiej w Białymstoku. Auto omal nie wpadło na dom [ZDJĘCIA]

Według policyjnych informacji kierujący traktorem (który nie powinien takim pojazdem poruszać się po drodze ekspresowej) był pijany. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Zdjęcia pochodzą z grupy Kolizyjne Podlasie i OSP Jeżewo Stare na Facebooku .

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE