Jest dofinansowanie do paliwa! Nawet 500 tys. zł! Zobacz, komu przysługuje!

i

Autor: pexels.com pexels.com - zdjęcie ilustracyjne

Jest dofinansowanie do paliwa! Nawet 120 zł! Zobacz, komu przysługuje

2023-01-18 13:03

Wysoka inflacja dotyka każdego z nas, ale szczególnie odczuwalna jest u Polaków, którzy na co dzień pokonują duże odległości prywatnym samochodem. Jest jednak sposób na to, aby otrzymać jednorazowe dofinansowanie do paliwa. Jak je uzyskać? Piszemy o tym w artykule poniżej.

Dofinansowanie do paliwa. Jak uzyskać?

Dofinansowanie do paliwa to spora ulga dla portfeli Polaków w czasie wysokiej inflacji. Jak można uzyskać takie świadczenie? Najważniejszą informacją jest to, że taki dodatek jest dostępny dla każdego Polaka. Co zatem trzeba zrobić? Ważny jest jeden szczegół. Promocja trwa tylko do 5 marca.

Bon na paliwo przysługuje dla wszystkich, którzy w sklepie Oponeo zakupią komplet opon marki Michelin (np. Michelin Alpin 6, Michelin Pilot Alpin 5). Wówczas automatycznie zyska się zniżkę paliwową na stacji Orlen. Przy zakupie opon w rozmiarze 16 lub 17 cali bon opiewa na kwotę 60 zł. W przypadku ogumienia na felgi 18-calowe i większe dofinansowanie wynosi 120 zł.

Jak zdobyć kilka dodatków na paliwo?

W związku z tym, że bon paliwowy Orlenu można uzyskać po zakupie kompletu marek opon Michelin w sklepie Oponeo, jeśli chcemy uzyskać kilka dodatków, sprawa jest prosta. Trzeba zakupić więcej niż zestawów ogumienia. Sposób najlepiej sprawdza się w domach, które mają kilka pojazdów lub w przypadku zakupów grupowych.

H. KOWALCZYK: CENY ŻYWNOŚCI W PRZYSZŁYM ROKU NIE BĘDĄ JUŻ TAK SZYBKO ROSŁY

Źródło: wrc.net