Jagiellonia Białystok. Wychowanek SC Braga blisko stolicy Podlasia

2022-05-24 13:56
Jagiellonia Białystok. Wychowanek SC Braga blisko stolicy Podlasia
Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Wychowanek SC Braga blisko stolicy Podlasia

Jagiellonia Białystok w poniedziałek wieczorem ogłosiła pierwszy letni transfer Mateusza Skrzypczaka i wszystko wskazuje na to, że niedługo poinformuje o kolejnym. Blisko stolicy Podlasia jest bowiem wychowanek SC Braga, Rui Filipe da Cunha Correia, znany jako Nené.

Jagiellonia Białystok po zakończeniu sezonu w Ekstraklasie mocno wzięła się do pracy pod kątem kolejnych rozgrywek. Wspominał o tym dyrektor sportowy Łukasz Masłowski przy okazji ogłoszenia transferu Mateusza Skrzypczaka z Lecha Poznań.

- W sobotę kończyliśmy zmagania w starym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Pierwszy transfer dopięliśmy przed rozpoczęciem Gali Ekstraklasy. Do letniego okna przygotowywaliśmy się od dawna, teraz przyszedł czas na dopinanie transferów – powiedział dyrektor sportowy Jagiellonii Łukasz Masłowski, cytowany w klubowym komunikacie.

Wszystko wskazuje na to, że słowa osoby odpowiedzialnej za transfery w Jadze nie były rzucone pod publiczkę. Jak informuje bowiem portugalski dziennikarz Pedro Sepúlveda, białostoczanie dopinają już drugie wzmocnienie. Ma nim być Rui Filipe da Cunha Correia, znany jako Nené. Wychowanek SC Braga nie wyraził zainteresowania przedłużeniem wygasającego 30 czerwca 2022 r. kontraktu z siódmą ekipą w Portugalii i chce dołączyć do Jagiellonii.

Nené jest już w Polsce i wkrótce rozpocznie testy medyczne. Jeżeli je zaliczy podpisze kontrakt do 30 czerwca 2024 z opcją przedłużenia o rok. Portugalczyk to defensywny pomocnik, który od sezonu 2019/20 regularnie grał w barwach CD Santa Clara.

Wywiad z Maciejem Skorżą

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE