Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

2022-06-06 13:11
Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości
Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

Jagiellonia Białystok. Jesus Imaz długo zastanawiał się nad swoją przyszłością, w mediach pojawiły się nawet informacje, że opuści on stolicę Podlasia. Portal meczyki.pl informuje, że najlepszy zawodnik Jagi podjął w końcu decyzję o swojej przyszłości.

Jesus Imaz odkąd trafił do Jagiellonii Białystok z miejsca stał się gwiazdą drużyny i całej Ekstraklasy. 31-latek do Polski przybył w 2017 r. i najpierw grał w Wiśle Kraków. W połowie sezonu 2018/19 Imaz przeniósł się do Jagiellonii. Od tamtego momentu jest to najlepszy zawodnik białostoczan.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Trwa spór z miastem w sprawie wynajmu stadionu. „Obecne warunki to absurd”

W minionym sezonie zanosiło się na to, że Hiszpan byłby w stanie nawet powalczyć o tytuł króla strzelców, ale kontuzja kolana wykluczyła go z gry na pół roku. Mimo tej olbrzymiej przerwy Hiszpan i tak był najlepszym strzelcem Jagiellonii Białystok.

Jagiellonia Białystok. Imaz podjął decyzję o swojej przyszłością

Uraz był problemem nie tylko od strony liczby strzelonych goli i miejsca Jagiellonii Białystok w tabeli, ale również samej przyszłości Imaza. Hiszpanowi 30 czerwca 2022 r. kończy się bowiem kontrakt z Jagą, a jego przedłużenie stało pod znakiem zapytania. Teraz jednak okazuje się, że żółto-czerwoni będą mieli spore powody do radości.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Kto nowym trenerem? Znamy nazwiska trzech kandydatów

Według portalu meczyki.pl Jesus Imaz zdecydował się pozostać w Jagiellonii Białystok, z którą wkrótce podpisze trzyletni kontrakt.

Rutkowski tropi kolejnego oszusta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE