Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

i

Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

Jagiellonia Białystok. Najlepszy zawodnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

2022-06-06 13:11

Jagiellonia Białystok. Jesus Imaz długo zastanawiał się nad swoją przyszłością, w mediach pojawiły się nawet informacje, że opuści on stolicę Podlasia. Portal meczyki.pl informuje, że najlepszy zawodnik Jagi podjął w końcu decyzję o swojej przyszłości.

Jesus Imaz odkąd trafił do Jagiellonii Białystok z miejsca stał się gwiazdą drużyny i całej Ekstraklasy. 31-latek do Polski przybył w 2017 r. i najpierw grał w Wiśle Kraków. W połowie sezonu 2018/19 Imaz przeniósł się do Jagiellonii. Od tamtego momentu jest to najlepszy zawodnik białostoczan.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Trwa spór z miastem w sprawie wynajmu stadionu. „Obecne warunki to absurd”

W minionym sezonie zanosiło się na to, że Hiszpan byłby w stanie nawet powalczyć o tytuł króla strzelców, ale kontuzja kolana wykluczyła go z gry na pół roku. Mimo tej olbrzymiej przerwy Hiszpan i tak był najlepszym strzelcem Jagiellonii Białystok.

Jagiellonia Białystok. Imaz podjął decyzję o swojej przyszłością

Uraz był problemem nie tylko od strony liczby strzelonych goli i miejsca Jagiellonii Białystok w tabeli, ale również samej przyszłości Imaza. Hiszpanowi 30 czerwca 2022 r. kończy się bowiem kontrakt z Jagą, a jego przedłużenie stało pod znakiem zapytania. Teraz jednak okazuje się, że żółto-czerwoni będą mieli spore powody do radości.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Kto nowym trenerem? Znamy nazwiska trzech kandydatów

Według portalu meczyki.pl Jesus Imaz zdecydował się pozostać w Jagiellonii Białystok, z którą wkrótce podpisze trzyletni kontrakt.

Rutkowski tropi kolejnego oszusta