Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Najlepsze zwrotki raperów z Podlasia

i

Autor: Youtube Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Najlepsze zwrotki raperów z Podlasia

Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Wszystkie zwrotki raperów z Podlasia [LISTA]

2020-05-15 7:32

Hot16Challenge - kto nagrał najlepszą zwrotkę w wyzwaniu, które podbija polski Internet? My z zainteresowaniem śledzimy wersy, które na bit kładą nasi rodzimi raperzy, a pole do oceny pozostawiamy Wam. Zastanawiasz się, kto z województwa podlaskiego wziął udział w Hot16Challenge2? Na ESKA.PL Białystok znajdziesz wszystkie zwrotki!

Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Najlepsze zwrotki raperów z Podlasia

Hot16Challenge2 to wyzwanie, które dosłownie podbija polski internet, rozchodząc się po nim niczym wirus, z którym w swoim zamyśle ma walczyć. Choć zgodnie z duchem 1. edycji miała w swoim założeniu dotyczyć raperów, to przez nominacje osób spoza rapowego środowiska dawno już wyszła poza ramy hip-hopu. Udział w Hot16Challenge biorą nie tylko muzycy reprezentujące inne gatunki, ale również aktorzy, celebryci, sportowcy, youtuberzy, a nawet politycy. Występy tych ostatnich szczególnie w ostatnich dniach wywołały sporo kontrowersji. Szczególnie mowa tutaj o Hot16Challenge Janusza Korwina-Mikkego czy Hot16Challenge Andrzeja Dudy

Niedawno media pisały, że akcja Hot16Challenge2 zebrała już milion złotych na walkę z koronawirusem. W drugiej połowie maja licznik pokazał już ponad 2 miliony! Wśród dobrowolnych wpłat nie brakuje tych od raperów z województwa podlaskiego, którzy podjęli rękawicę i tłumnie nagrali swoje "gorące szesnastki" na potrzeby akcji.

Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl

#Hot16Challenge2 - Gemini Park Tychy
Posłuchaj o dobrych sposobach na oszczędzanie wody w domu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Hot16Challenge2 Network: Kto wziął udział? Lista raperów z Podlasia [20.05.2020]

Na ESKA.PL Białystok bacznie przyglądamy się kolejnym zwrotkom serwowanym nam przez podlaskich raperów. Pisaliśmy niedawno o tych nagranych przez Lukasyno, Maxima czy KPSN'a. Jako że akcja rozrasta się w błyskawicznym tempie, a za kolejnymi nagraniami trudno nadążyć, zebraliśmy dla Was listę wszystkich dotychczasowych raperów z Podlasia, którzy dołączyli do wyzwania. Oto ona:

O kimś zapomnieliśmy? Daj nam znać na naszym fanpage'u ESKA Białystok!

Hot16Challenge2. O co chodzi w wyzwaniu?

Hot16Challenge2 to akcja zapoczątkowana przez rapera Solara. Jej pierwotnym założeniem jest nagrywanie 16 wersów (odpowiednik 1 zwrotki kawałka rapowego) na dowolny temat, w szybkim tempie (w 1. edycji zaleceniem było nawet niepoddawanie wokali żadnej obróbce), na dowolnym bicie. Ma się to odbyć w ciągu doby od otrzymania nominacji. Tę ostatnią poszczególni raperzy otrzymują od tych, którzy położyli już swoje "szesnastki". Do nagranej zwrotki trzeba dołączyć proste wideo, które wyląduje na Youtube.

Hot16Challenge 2 - drzewko. Co to jest?

Jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w kontekście Hot16Challenge 2 jest drzewko. Co to takiego? Drzewko Hot16Challenge to inaczej mapa nominacji. W tym roku dostępna jest dla wszystkich internautów. Dzięki drzewku mogą oni śledzić, jak rozwija się bijący rekordy popularności challenge.

Hot16Challenge - drzewko. Gdzie znaleźć?

Drzewko Hot16Challenge pozwala śledzić na bieżąco nowe nagrania i wykonawców, którzy dołączają do wyzwania. Dzięki temu nie umknie wam żadne z nagrań. Aby ułatwić dostęp do wszystkich zgłoszeń, powstała specjalna, na bieżąco aktualizowana witryna internetowa hot16challenge.network. Poza informacją, kto wziął udział w wyzwaniu, znajdziecie również odnośniki do strony Geniusa, gdzie opublikowane są pełne wersy stworzone przez raperów i nie tylko.

Sonda
Hot16Challenge2. Czy Korwin-Mikke powinien zostać ukarany?