Widziałeś rapującego "kangura"? Ten kawałek może stać się hymnem wszystkich ojców!

2020-02-04 12:21

"Śmigam po mieście z dzieciakiem jak kangur" - rapuje Heres (Wyrwani Z Niewoli) w swoim najnowszym kawałku. Białostoczanin przemierza słoneczne ulice swojego miasta razem z córeczką, nawijając o pięknie ojcostwa.

Czy bycie ojcem jest wspaniałym doświadczeniem?

- Nigdy bym nie przypuszczał, że bycie rodzicem jest takie super. I nigdy bym nie przypuszczał, że tyle rozświetla tak mały uśmiech - rapuje Heres, raper pochodzący z Białegostoku. 3 lutego w sieci ukazał się jego teledysk do utworu "Kangur". Białostoczanin poświęcił go swojej córce oraz pięknie ojcostwa.

Zobacz też: "Zeus, jak mogłeś?!" Białostoczanie zachwyceni promocją miasta w teledysku

Heres - Kangur. Raper z Białegostoku nawija o byciu tatą

- Zbliżają się 1 urodziny mojej córki - napisał niedawno Heres na Instagramie. - Rok temu o tej porze już tuptaliśmy. Stojąc w miejscu, czekając na jej narodziny, moim pragnieniem było zrobić utwór dla Hiacynty. Żona dostała piosenkę a teraz czas na Córkę.

Raper z przyznaje, że córka skradła część mojego serca. Szczególnie że wraz z żoną stracili pierwszą ciążę. To dlatego postanowił poświęcić Hiacyncie jeden ze swoich utworów. Przyznaje w nim, że spełnia się w ojcostwie. Widać to zresztą na teledysku, gdzie z córką w nosidełku przemierza centrum Białegostoku. W tym wypadku porównanie do kangura wydaje się trafione.

Zobacz na eska.pl, jak rapuje "kangur" z Białegostoku:

Kim są Heres i Wyrwani z Niewoli?

Jacek "Heres" Zajkowski to pochodzący z Białegostoku raper, członek grupy Wyrwani z Niewoli reprezentującej nurt chrześcijańskiego rapu. Do pewnego czasu nagrywał pod ps. ZETIGREKA. Ksywa, pod którą obecnie występuje, z języka łacińskiego oznacza "dziedzic".

Ten klip powala! Zabiliśmy świat - mocne, apokaliptyczne uderzenie od Ciry [WIDEO]

Zajkowski swoją pierwszą płytę „Kamienie Wołać Będą” nagrał w duecie z Judoką, drugą „Prawda Was Wyzwoli”, zrealizował sam i zdobyło ono nagrodę główną Feniks 2015 w kategorii „muzyka chrześcijańska”. 

Heres aktywnie udziela się m.in. w mediach społecznościowych, promując chrześcijańską postawę oraz dając świadectwo nawrócenia. Fani rapera wiedzą, że przeszedł w swoim życiu przez piekło, a wiara i Bóg dały mu drugie życie. Zespół Wyrwani z Niewoli Heres tworzy wraz z Piotrem Zalewskim.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE