Groźny wypadek w Ogrodniczkach. 4-latek trafił do szpitala

2022-01-24 10:05
Groźny wypadek w Ogrodniczkach. 4-latek trafił do szpitala
Autor: pixabay.com Groźny wypadek w Ogrodniczkach. 4-latek trafił do szpitala

Do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów doszło w miejscowości Ogrodniczki. Jeden z kierujących pojazdem nie zastosował się do nakazu zatrzymania i wymusił pierwszeństwo.

Do wypadku doszło w poniedziałek (24 stycznia) w godzinach porannych. Podlascy policjanci informację o zderzeniu drogowym w miejscowości Ogrodniczki otrzymali około godzi. 8.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że przyczyną całego zajścia było niezastosowanie się do znaku STOP przez jednego z kierowców.

Czytaj także: Ferie 2022 w Białymstoku. Co zaplanowano w mieście?

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 41-letni kierowca renault wyjeżdżając z ul. Szkolnej nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi hyundai poruszającego się drogą 676 w kierunku Supraśla. Pojazdem hyundai kierowała 31-latka – czytamy w komunikacie zespołu prasowego podlaskiej policji.

W zderzenie udział brały trzy osoby. Pasażerem hyundaia był jeszcze 4-letni chłopiec, który został zabrany do szpitala.

Wypadek doprowadził do chwilowego zablokowania jednego pasa.

Podlaskie. Leśna bimbrownia koło Gródka zlikwidowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE