Dwa kluby z Białegostoku przestaną istnieć. W ten weekend ostatnie imprezy!

i

Autor: pexels.com Na zdjęciu klub

Dwa kluby z Białegostoku przestaną istnieć. W ten weekend ostatnie imprezy!

2022-11-24 12:39

W najbliższy weekend szykują się ciekawe imprezy w dwóch klubach z Białegostoku. Chodzi o The Hell Club oraz FOMO klub, które organizują pożegnalne wydarzenia. Od 1 grudnia znikają one bowiem z imprezowej mapy Białegostoku.

Białystok. Dwa kluby przestają istnieć

Najbliższy trzy dni to ostatni weekend w listopadzie 2022. Właśnie wtedy będzie można wybrać się na ostatnie imprezy do dwóch klubów w Białymstoku. W grudniu zawieszają one bowiem działalność. Chodzi o The Hell Club oraz FOMO klub. Ten pierwszy został otwarty we wrześniu 2020 roku, lokal był klubowym "bratem" funkcjonującego w Białymstoku od lat Little Hell Pub. W sobotę 26 listopada, mieszczący się przy ul. Malmeda 5 klub, będzie po raz ostatni gościł imprezowiczów. Zabawa zacznie się o godzinie 23:00.

FOMO klub – program imprez 26 listopada

FOMO klub powstał 24 stycznia 2020 r. w miejsce legendarnego w Białystoku Klubu Metro. W sobotę 26 listopada odbędzie się tam ostatnia impreza, poprzedzona imprezą The Very Polish Cut Outs (mieszanka klasycznych polskich hitów z lat 60 – 90 XX wieku oraz tanecznych bitów) i dwuczęściowym panelem dyskusyjnym:

  • I Panel - 18:00-19:30 (Temat: Inne miejsca, te same wyzwania?)
  • II Panel - 19:40-21:10 (Temat: Scena peryferyjna - jak sprawić, by była istotna i trwała?)
Białystok. Pościg ulicami miasta za 25-letnim Litwinem. Wcześniej ukradł auto