Dawid Narożny zaskakuje! Odważny ruch wokalisty

i

Autor: Youtube - kadr z klipu

Dawid Narożny zaskakuje! Odważny ruch wokalisty. Co na to Magda Narożna? [WIDEO]

2020-12-22 12:09

Dawid Narożny totalnie zaskoczył fanów! Zrobił coś, czego prawdopodobnie nikt się po nim nie spodziewał. To efekty rozpoczęcia jego solowej działalności w branży disco polo. Dawid Narożny zdecydował się na odważny ruch. Czy Magda Narożna, była żona niegdysiejszego wokalisty zespołu Piękni i Młodzi, powinna być zazdrosna?

Dawid Narożny zaskakuje! Co na to Magda Narożna?

Dawid Narożny to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo w kraju. Fani znają go z działalności w zespole Piękni i Młodzi, którego kiedyś był wokalistką. Współtworzył go z byłą żoną, Magdą Narożną, jednak po serii problemów w życiu zawodowym i prywatnym para rozstała się, znajdując nowych partnerów. Dawid i Magda Narożni są obecnie szczęśliwi w innych związkach. Wokaliście niedawno urodził się syn. Po rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi nie porzucił muzycznej ścieżki, ale postanowił samodzielnie stawiać w niej dalsze kroki. Jak się okazuje, wyszło mu to na dobre. Po serii dobrze przyjętych przez środowisko utworów oraz teledysków zdecydował się na odważny ruch, który totalnie zaskoczył większość sympatyków. Dawid Narożny sięgnął bowiem do repertuaru, jaki trudno kojarzyć z branżą disco polo, w której na co dzień działa. Chodzi o piosenkę Seweryna Krajowskiego pt. Każdy Swoje 10 Minut Ma. Jak się w niej odnalazł? Czy to jakaś aluzja dotycząca jego byłej żony, a Magda Narożna powinna być zazdrosna? 

Oceńcie sami!

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Kim jest Dawid Narożny?

Dawid Narożny ma obecnie 31 lat. Urodził się 12 października 1989 roku. On i jego była żona Magda Narożna założyli zespół Piękni i Młodzi, który szybko zdobył serca fanów disco polo. Apogeum kariery był występ w programie Must be the Music, po którym Dawid i Magda Narożni zaczęli odnosić duże sukcesy nie tylko na scenie, ale i w Internecie, publikując nowe utwory oraz teledyski, które zyskiwały miliony odsłon. Do momentu, gdy w 2019 roku nie wzięli rozwoju, uchodzili za parę idealną. Niestety, nieporozumienia w końcu wzięły górę również nad ich życiem zawodowym i po kłótni na początku 2020 roku Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi. 

Dawid Narożny, jeszcze przed usunięciem go z zespołu Piękni i Młodzi, znalazł sobie nową partnerkę, Joannę. Jego była żona, Magda Narożna, związała się natomiast z Krzysztofem. Oboje układają sobie życie na nowo, utrzymując z fanami stały kontakt dzięki mediom społecznościowym. Wydarzenia z życia prywatnego i zawodowego publikują w serwisach Instagram oraz Facebook.

Kultowe teksty z podwórka. Pamiętasz? Spróbuj je dokończyć!

Pytanie 1 z 12
...! Na bramkę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE