Czy w Białymstoku obejrzymy walkę celebrytów ?

2020-02-13 6:09 Paweł Jakubowski
Gala USW-M
Autor: Paweł Jakubowski

Gale Mieszanych Sztuk Walki, gdzie naprzeciw siebie stają gwiazdy social mediów, muzycy czy po prostu znani i bogaci, przyciągają tłumy. O zaproszeniu celebrytów na swój event myśli również Unia Sportów Walki - M.

Na polskiej scenie odbyło się już kilka gal Freak Fight MMA i mimo, że poziom umiejętności pojedynków jest dużo niższy od zawodowych fighterów, to nie brakuje chętnych, którzy chcą kupić bilet, aby obejrzeć znaną postać w pojedynku. W ostatnich miesiącach swoich fanów uraczyli chociażby Lord Kruszwil (youtuber) czy Piotr Świerczewski (piłkarz)

W Białymstoku najbliższa gala Mieszanych Sztuk Walki zaplanowana została na 13 czerwca. Wydarzenie organizuje Unia Sportów Walki - M. Na razie nie padają jeszcze żadne nazwiska, ale organizatorzy planują 10 pojedynków. Pojawił się również pomysł, aby jedną z walk był pojedynek celebrytów.

- To na razie plany - mówi Lech Gorczak, promotor MMA na Podlasiu.

Posłuchaj: walka celebrytów

Na razie organizatorzy nie zdradzają żadnych szczegółów. Wiadomo jedynie, ze gala Mieszanych Sztuk Walki zaplanowana jest w Hotelu Gołębiewskim. W oktagonie zobaczymy zawodników z kraju i zza granicy oraz fighterów z białostockich klubów.