Białystok szykuje się na kolejne utrudnienia w ruchu. Ponownie chodzi o ul. Bohaterów Monte Cassino

i

Autor: Adam Ludwiczak/ UM Białystok Na zdjęciu remontowana ul. Bohaterów Monte Cassino w Białymstoku

Białystok szykuje się na kolejne utrudnienia w ruchu. Ponownie chodzi o ul. Bohaterów Monte Cassino

2023-03-13 13:33

Nowe utrudnienia w ruchu szykują się na rozkopanej ul. Bohaterów Monte Cassino w Białymstoku. Kierowcy przyzwyczajeni do dotychczasowej organizacji w tym rejonie muszą nastawić się na spore problemy.

Białystok – utrudnienia w ruchu

We wtorek 14 marca rano zacznie się kolejny etap prac w ramach budowy intermodalnego węzła komunikacyjnego. Wykonawca teraz zajmie się budową sieci kanalizacji deszczowej. Wymusi to zmianę organizacji ruchu na ul. Bohaterów Monte Cassino i w rejonie skrzyżowania z ul. św. Rocha.

Utrudnienia w ruchu na ul. Bohaterów Monte Cassino

Utrudnienia w ruchu na ul. Bohaterów Monte Cassino i w pobliżu ul. św. Rocha potrwają około dwóch tygodni. Od wtorku 14 marca, jazda na wprost, w kierunku dworca PKS będzie możliwa tylko jednym pasem ruchu. Za skrzyżowaniem z ul. św. Rocha kierowcy w kierunku dworca miejscowo zostaną przekierowani na przeciwległy pas ruchu ul. Bohaterów Monte Cassino.

Najbogatsze gminy w województwie podlaskim. Sprawdź, gdzie żyje się najlepiej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE