Białystok. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia w ruchu. Na których ulicach?

2022-08-16 13:23
Białystok. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia w ruchu. Na których ulicach?
Autor: pixabay.com Białystok. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia w ruchu. Na których ulicach?

W Białymstoku na kierowców czekają liczne utrudnienia w ruchu drogowym. Problemów należy się spodziewać m.in. na osiedlu Sienkiewicza oraz Dojlidach. Gdzie jeszcze?

Na kierowców poruszających się ulicami Białegostoku czekają nowe utrudnienia. Od środy (17 sierpnia) w godzinach porannych do 10 października na ul. Ciepłej (na odcinku od Przedszkola Samorządowego nr 26 do ul. Jagienki), wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na miejscowym zamknięciu ulicy, w zależności od etapu prowadzonych prac.

- Na czas prowadzonych robót drogowych zapewniony zostanie jedynie przejazd mieszkańcom okolicznych posesji, pojazdom służb miejskim i uprzywilejowanym. Natomiast dla pieszych zostaną wyznaczone tymczasowe ciągi komunikacyjne i przejścia - zapewnia Zarząd Dróg Miejskich w Białymstoku.

Białystok. Utrudnienia na osiedlu Dojlidy

Do piątku (19 sierpnia) do godz. 12.00 potrwają utrudnienia w ruchu polegające na miejscowym zawężeniu jezdni na ul. Plażowej w Białymstoku. Tam na odcinku pomiędzy rzeką Białą a skrzyżowaniem z ul. ks. Suchowolca prowadzone są prace związane są z awarią sieci kanalizacji deszczowej.

Utrudnienia na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku

Na skrzyżowaniu ulic: Ciepłej oraz Jagienki, wystąpią utrudnienia polegające na miejscowym zawężeniu jezdni ul. Jagienki. Na czas prowadzonych robót zalecany jest objazd ulicami: Ogrodową – Sienkiewicza – Jagienki lub Nowogródzką – Poleską – Jagienki.

Białystok. Gdzie jeszcze utrudnienia na drogach?

  • na ulicach: Stanisława Szewko i Wiesława Kazaneckiego (do 15 października – odcinkowe zamknięcie ulicy),
  • na ulicy Ordynackiej (17 sierpnia od godz. 7.00 do 14.00 wyłączenie odcinka od ul. Albatrosa do ul. Sterowej; od godz. 11.00 do 17.00 wyłączenie ul. Sterowej do ul. Zabłudowskiej).
Fiesta Balonowa w Białymstoku. Imponujący start balonów z łąki przed galerią handlową
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE