Beata Kozidrak i Bajm w Białymstoku. Gwiazda zagra na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Gdzie kupić bilety?

i

Autor: Wikimedia commons Beata Kozidrak i Bajm w Białymstoku. Gwiazda zagra na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Gdzie kupić bilety?

Beata Kozidrak i Bajm w Białymstoku. Gwiazda zagra na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Gdzie kupić bilety?

2022-10-04 9:33

Beata i Bajm będą gwiazdami koncertu na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową, który odbędzie się we wtorek 4 października w Białymstoku. To już czwarta taka impreza zorganizowana prze Stowarzyszenie „Pro Salute”. Czy można jeszcze kupić bilety? Gdzie można to zrobić? Jakie ceny?

Białystok. Koncert na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową

Dystrofie mięśniowe to grupa chorób mięśni uwarunkowanych genetycznie, charakteryzujących się nieodwracalnymi zmianami w mięśniach i tkance łącznej. W ich postępującym przebiegu dochodzi do osłabienia i zaniku mięśni, co w konsekwencji prowadzi do inwalidztwa. W późniejszych stadiach choroby dochodzi także do uszkodzenia serca i niewydolności oddechowej.

Beata Kozidrak i Bajm w Białymstoku. Kiedy i gdzie?

Właśnie z myślą o tych dzieciach w Białymstoku odbędzie się koncert zorganizowany przez Stowarzyszenie „Pro Salute”. Gwiazdą wieczoru będzie Beata i BAJM - zespół stworzony w Lublinie przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Jak dotąd zespół wydał 16 płyt i wylansował wiele przebojów. Teksty do wszystkich piosenek napisała Beata Kozidrak.

Koncert zespołu Beata i Bajm odbędzie się we wtorek 4 października o godz. 19.00 na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku im. Stanisława Moniuszki przy ul. Odeskiej 1.

Bilety na koncert Beata i Bajm w Białymstoku. Po ile? Gdzie kupić?

Sprawdziliśmy, że jest jeszcze dużo wolnych biletów na koncert Beata i Bajm w Białymstoku. Ceny kształtują się od 157,50 zł do 189,00 zł.

Bilety możecie kupić w kasie Opery i Filharmonii lub na specjalnej stronie w internecie, przejdziesz tam klikając TUTAJ. Organizatorzy informują, że sprzedaż internetowa zostanie zakończona o godz. 18.00.

Jerzy Urban nie żyje. Miał 89 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE