Andrzej z Plutycz nie radzi sobie na gospodarce. Ale od czego ma brata Jarka? Fani zachwyceni!

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz nie radzi sobie na gospodarce. Ale od czego ma brata Jarka? Fani zachwyceni!

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz nie radzi sobie na gospodarce. Ale od czego ma brata Jarka? Fani zachwyceni!

2024-02-27 15:02

Andrzej z Plutycz to ten bohater serialu "Rolnicy. Podlasie", którego perypetie możecie śledzić zarówno na antenie Fokus TV, jak również na youtubowym kanale "Gienek i Andrzej Plutycze". Z ostatniego materiału wiemy, że Andrzej z Plutycz wyjechał na urlop, ale w gospodarstwie rządzi teraz bardzo zdolny zastępca. I radzi sobie doskonale, o czym przekonali się fani.

Andrzej z Plutycz na urlopie. Co z gospodarstwem?

Andrzej z Plutycz przestał występować w filmach na kanale YouTube "Gienek i Andrzej Plutycze". Z materiałów, jak również konta na Facebooku, wiemy, że gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" udała się na turnus rehabilitacyjny do Szklarskiej Poręby. Dzięki temu poznaliśmy chociażby jasne stanowisko Andrzeja z Plutycz w sprawie protestu rolników. Ale co z gospodarstwem w Plutyczach?

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz konkretnie o strajku rolników w Polsce. Dziwi was deklaracja gospodarza?

"Rolnicy. Podlasie". Jarek doskonale zastępuje Andrzeja z Plutycz

Okazuje się, że Andrzej z Plutycz zostawił swoje gospodarstwo w bardzo dobrych rękach. Dowody na to widzimy w ostatnim filmie zamieszczonym w serwisie YouTube, gdzie Jarek Onopiuk postanowił trochę naprawić ciągnik. Brat Andrzeja z Plutycz chwycił za spawarkę i w kilka minut naprawił najbardziej dokuczające usterki.

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

Jarek Onopiuk powinien częściej pomagać Andrzejowi z Plutycz? Fani nie mają złudzeń

To jak sobie w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz radzi Jarek Onopiuk najlepiej potwierdzają komentarze pod najnowszym filmem. Poniżej wybraliśmy tylko nieliczne:

Jarek bez Ciebie to widzę że tam wszystko by się rozpadło......

W końcu ogarnięty gość.

No i zrobiłeś to co trzeba było, bo Andrzej by jeździł aż, błotnik by odpad całkiem, tqk że fajnie to się chwali, pozdrawiam ciebie serdecznie i wszystkich widzów

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek zaganiają cielaki do obory. Ale nerwy!