Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! Teraz znalazł na nie sposób

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz z bratem Jarkiem

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! Teraz znalazł na nie sposób

2024-04-18 9:50

U Andrzeja z Plutycz od kilku tygodni znowu dzieje się dużo! Gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie" korzysta ze swojej popularności i próbuje remontować swój dom, podwórko oraz gospodarstwo. Na oczach widzów znika legendarne błoto z Plutyczach. Podczas ostatniego materiału na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" Andrzej z Plutycz zdradził pewien sekret swojej popularności. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz w ostatnim czasie ma swoje pięć minut. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" korzysta ze sławy, co widać chociażby na jego kanale "Gienek i Andrzej Plutycze". Właśnie na YouTubie widzimy, jak słynne błoto w Plutyczach ginie oraz jak zmienia się gospodarstwo.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz w końcu zostanie ojcem? Gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” już zaczął starania. Taki ma plan!

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

"Rolnicy. Podlasie". Co z błotem w Plutyczach?

Największym wydarzeniem ostatnich tygodni w Plutyczach są remonty. Jeszcze w starym roku widzieliśmy, że ruszyła budowa domu oraz dodatkowe pomieszczenie specjalnie dla Gienka Onopiuka. Ponadto remontowane jest ogrodzenie, podwórko obok domu Andrzeja z Plutycz. I w ostatnim czasie właśnie tam dzieje się najwięcej. Najnowsze dwa filmu na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze" dotyczą wyeliminowania słynnego błota z Plutyczach. Glinę i wodę już wybrano, nawieziono ziemi, teraz trwa równanie terenu.

Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! O co chodzi?

W najnowszym materiale u Andrzeja z Plutycz widzimy współpracę braci Onopiuków. Mężczyźni współpracują przy równaniu podwórka, ale najciekawiej oczywiście jest w przypadku gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz przekopywał ziemię przed domem i zdradził, że nie może odpędzić się od fanek, które tłumnie przyjeżdżają do Plutycz. Brat rolnika wpadł na świetny pomysł, aby na nowej kostce brukowej podpisywały się wszystkie kobiety, które przyjadą do Andrzeja z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradza plany. Ogromne zmiany