Andrzej z Plutycz ma kobietę? Gwiazdor z Podlasia się wygadał! Niesamowite co robi z miłości

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz ma kobietę? Gwiazdor z Podlasia się wygadał! Niesamowite co robi z miłości

2024-01-28 11:52

Największym marzeniem Andrzeja z Plutycz od lat jest znalezienie upragnionej kobiety na całe życie. Rolnik z Podlasia zrobił już wiele, aby odnaleźć miłość. I po ostatnich odcinku serialu “Rolnicy. Podlasie” wiele wskazuje na to, że Andrzej Onopiuk w końcu na tym polu odniósł sukces. Nie jest to jednak łatwa relacja, bo rolnik zmuszony jest do robienia jednej czynności.

Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił? Niewiarygodne słowa

Ostatni odcinek serialu “Rolnicy. Podlasie” nie zapowiadał aż takich emocji wokół Andrzeja z Plutycz. Rolnik spod Bielska Podlaskiego wspólnie ze swoimi towarzyszami: ojcem Gienkiem, Sławkiem i Walkiem w tęgim mrozie naprawiali ścianę w oborze. Szkód miał narobić byk, który tak zainteresował się krową przebywającą w zagrodzie obok, że prawie zdemolował cały budynek. 

Podczas wspólnej pracy jak zwykle nie brakowało przepychanek słownych, ale po dojściu do konsensusu przyszedł czas na podsumowanie pracy. I właśnie wtedy Andrzej z Plutycz zdecydował się na porównanie, że w sumie między ludźmi a zwierzętami w pewnym względzie nie ma rożnicy. 

Między zwierzętami a ludźmi, to kręci się tylko jedna myśl na głowie - oznajmił w programie “Rolnicy. Podlasie”. 

Po chwili rolnik z Podlasia dorzucił coś jeszcze.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz znowu pokazał swoje zwierzęta. Kolejna burza w komentarzach!

QUIZ: Andrzej z Plutycz - jak dobrze znasz rolnika z Podlasia?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Andrzej z Plutycz?

Andrzej z Plutycz i kobieta. Rolnik tak poświęca się dla tej relacji

Od lat wielkim marzeniem Andrzeja z Plutycz jest znalezienie kobiety na całe życie. W tym celu rolnik próbuje modernizować swoje gospodarstwo i zdecydował się na generalny remont swojego domu. Jak wiadomo w 2023 roku gruntowną zmianę przeszła łazienka w domu Andrzeja i Gienka z Plutycz, teraz remontowane są pozostałe pomieszczenia. Już udało się zrobić:

  • zbudować oddzielne pomieszczenie dla Gienka, 
  • ogrodzić teren wokół domu,
  • wyremontować łazienkę,
  • zburzyć ganek. 

Wszystko wskazuje na to, że poświęcenie Andrzeja z Plutycz nie idzie na marne. W ostatnim odcinku serialu “Rolnicy. Podlasie” usłyszeliśmy: 

U ludzi jest podobnie tak jak u zwierząt. Jak chce się kogoś poznać, to mężczyzna potrafi tysiące kilometrów przejechać za tą drugą połówką. Bo ja coś o tym wiem, u mnie też taka sytuacja jest - przyznał szczerze Andrzej z Plutycz.

Czy to oznacza, że gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” w końcu znalazł miłość? Wszystko na to wskazuje! Mało tego, Andrzej z Plutycz dla swojej wybranki jest gotowy pokonywać setki kilometrów. Teraz jesteśmy ciekawi, czy kobieta rolnika pojawi się wraz z wybrankiem na ekranie tv lub YouTube. Jak myślicie?

Rolnicy Podlasie. Zobacz kulisy serialu
Listen on Spreaker.