20-latek z Białegostoku zaginął we Francji. Wiadomo, co powiedział przed zniknięciem

2020-01-07 8:37
Zaginiony Bernard Daniel Ignatowicz - Białystok
Autor: Mat. prasowe

Bernard Daniel Ignatowicz ma 20 lat. Na co dzień mieszka we Francji. 1 stycznia ślad zaginął po nim ślad. Gdzie teraz jest?

Bernard na co dzień mieszka w Vaud’herland we Francji. Ostatni raz widziano go 1 stycznia 2020 roku w Mantes la Jolie w okolicach Paryża. Tego samego dnia, około godziny 11.35, po raz ostatni kontaktował się z rodziną, mówiąc, że wraca do domu. Do tej pory to jednak nie nastąpiło. 20-latek nie miał dokumentów. Rodzina na bieżąco sprawdza szpitale, jednak po mężczyźnie, póki co, nie ma śladu.

Zobacz też: Więcej policjantów na podlaskich drogach. Posypią się mandaty?

Gdzie jest Bernard Ignatowicz? Na stronie Zaginieni przed laty opublikowano rysopis 20-latka.

  • Wzrost: 178 cm
  • Waga: 70 kg
  • Sylwetka: wysportowana
  • Włosy: krótkie blond
  • Oczy: niebieskie
  • Znaki szczególne: na prawym łokciu blizna po operacji (dł. ok. 13 cm), na prawym lub lewym udzie blizna od zadrapania, przy prawym łuku brwiowym blizna.

Ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Mantes la Jolie lub pod numerem 112 / 997.

Bernard Daniel Ignatowicz, 20-latek z Białegostoku, zaginął we Francji

Kolęda 2020 w Białymstoku. Kiedy przyjdzie ksiądz? Nie daj się zaskoczyć!

Informacja o zaginionym białostoczaninie zaktywizowała społeczność. 7 stycznia post na stronie Zaginionych przed laty ma blisko 300 udostępnień. O 20-latku informują także lokalne media, a internauci za granicą.

Zobacz też: Piękni i Młodzi. Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida? Nowe fakty

- Bardzo Wam dziękujemy za pomoc. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków. Liczymy, że gdzieś się ukrył, że jest bezpieczny. Rodzice przeszukują dworce - pisze pod postem Karolina. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE