Wójt Gminy Ujsoły rapuje dla medyków. Tadeusz Piętka dołączył do akcji #Hot16Challenge2 [audio, video]

2020-06-18 14:19
wójt Ujsół rapuje  dla medyków
Autor: Tadeusz Piętka

Mocne brzmienie i ostry tekst wywołał spore poruszenie i mnóstwo odsłon muzycznej produkcji autorstwa Tadeusza Piętki i jego dwóch synów. Sam wykonawca przyznaje, że jest to odzwierciedlenie jego "chropowatego charakteru", który ze względu na pełnioną funkcję musi nieco temperować. Udział w #Hot16Challenge2 był okazją by pokazać się nieco z innej strony.

Autorem tekstu prezentowanego utworu jest wójt Tadeusz Piętka. Stroną muzyczną i montażem  zaś zajęli się jego synowie. Teledysk do utworu został nakręcony w słynnych w regionie kamieniołomach w Geoparku w Glince. Ten surowy plener dobrze współgra z tekstem jaki prezentuje w utworze, dlatego wybraliśmy takie miejsce -wyjaśnia wójt Piętka.

Akcja#Hot16Challenge2  polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Tu jednak chodzi nie tylko o nagrywanie muzyki, ale również o pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i wszyscy inni użytkownicy internetu, mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia.

By akcja trwała nieprzerwanie do zabawy wciągani są kolejni "raperzy amatorzy". Wójt Ujsół  nominował kolejne dwie osoby: Janusza Michałka- prezesa Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Katowicach oraz Władysława Motykę- prezesa Związku Podhalan, oddział Górali Żywieckich. Czekamy na ich muzyczne produkcje.

posłuchaj: Wójt Gminy Ujsoły o swoim rapie dla medyków
#hot16challenge - wójt gminy Ujsoły
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE