W Świnnej wybiorą Miss i Mistera. Trwają zapisy do konkursu

2020-02-07 14:04
Wybory  Miss w Świnnej
Autor: GOK Świnna

Już po raz szósty w Świnnej będą wybierać najpiękniejszą mieszkankę i najprzystojniejszego mieszkańca tej Gminy. Poza dorosłymi, Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej -organizator imprezy do udziału w zabawie zaprasza również dzieci i młodzież. Specjalnie dla nich stworzono dodatkowe kategorie wiekowe. Ruszyły zapisy do konkursu. Potrwają do 16 lutego.

Wybory odbęda się tradycyjnie 8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Świnnej. W  konkursie w kategorii  Mała Miss i  Mały Mister mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ich starsze koleżanki i koledzy w wieku od 14 do 18 lat mogą zgłosić się do konkursu w kategorii  Miss i Mister nastolatków. Dorośli powyżej 18 tego roku, stanu wolnego powalczą o tytuły Miss i Mistera Gminy Świnna.

Organizatorzy  konkursu zastrzegają sobie prawo do zmiany kategorii wiekowych w zależności od zgłoszonych kandydatów. Zgłoszenia  przyjmowane będą  do 16 lutego. Dwa dni później w Gminnym Ośrodku Kultury w Świnnej odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne . 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE